شخصی‌سازی روش‌های برتر (1)

یکی از راهکارهایی که می‌تواند به افزایش بازدهی فعالیت‌های آموزشی شما منجر شود استفاده از روش‌های مطالعه و بازیابی رتبه‌های برتر است.

شخصی‌سازی روش‌های برتر (1)

یکی از راهکارهایی که می‌تواند به افزایش بازدهی فعالیت‌های آموزشی شما منجر شود استفاده از روش‌های مطالعه و بازیابی رتبه‌های برتر است. شاید هوشمندانه‌‌ترین اقدامی که یک دانش‌آموز کنکوری می‌تواند انجام دهد همین باشد. هوشمندانه چون باید چند نکته‌ی مهم را در اجرای باکیفیت این راهکار رعایت کرد.

«شخصی‌سازی» عامل مهم هر فعالیتی است تا با در نظر گرفتن ویژگی‌های خاص فردی‌تان بهترین بازدهی را از تصمیمات و راهکار‌ها دریافت کنید. همان طور که در کنار یک برنامه‌ی جامعِ همگانی مثل برنامه‌ی راهبردی آزمون‌ها، شخصی‌سازیِ آن ضروری است. شیوه‌های مطالعه‌ای که آن‌ها را در صحبت‌های رتبه‌های برتر پیدا می‌کنید نیز به شخصی‌سازی نیاز دارند. در نظر داشته باشید که مثلاً راهکاری مانند 3 ساعت مطالعه‌ی روزانه در درس زیست‌شناسی بر مبنای هدف‌گذاری‌های فردی آن دانش‌آموز، میزان تسلط وی بر مباحث پایه‌ای، وضعیت متعادل سایر درس‌های اختصاصی و مباحث چالش‌برانگیز در درس زیست‌‌شناسی انتخاب شده است. اجرای موبه‌موی این راهکار برای دانش‌آموز دیگری که برای تسلط بر درس زیست‌شناسی نیاز به صرف زمان بیش‌تری دارد یا در کنار آن باید تلاش زیادی برای متعادل‌سازی سطح سایر درس‌های اختصاصی انجام دهد، چه تأثیری خواهد گذاشت؟مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24