سرمربی استقلال عازم دوحه شد

علیرضا منصوریان تا دقایقی دیگر از تهران به سمت دوحه سفر خواهد کرد و از ساعت 12 به اردوی تیمش اضافه می‌شود.

سرمربی استقلال عازم دوحه شد

تیم استقلال تهران امروز بدون حضور سرمربی خود به دوحه قطر سفر کرد تا برای دیدار با تیم التعاون آماده شود. علیرضا منصوریان درباره دلیل نرفتنش به دوحه قطر همراه تیم به خبرنگار ما گفت : من و آقای افتخاری یک قرار قبلی با چند اسپانسر مالی استقلال و همچنین برنامه ریزی برای تیم، جذب بازیکنان و تامین منابع مالی جهت تمدید قرار داد داشتیم، به همین دلیل من بازیکنان را به سمت دوحه راهی کردم و اکنون در فرودگاه امام خمینی هستم و انشالله ساعت 12 به اردو اضافه خواهم شد.


تیم استقلال تهران روز سه شنبه و در ورزشگاه الاهلی قطر باید به مصاف تیم التعاون برود و این تساوی و برد تضمین صعود استقلالی هاست و تیم استقلال اگر با اختلاف کم تر از 4 گل نیز صعود کند به مرحله بعد خواهد رفت و به یکی از تیم های گروه سوم آسیا در مرحله بعد برخورد می کند.

 

 

منصوریان: می خواهیم با سرگروهی تمام کنیم

 

منصوریان امیدوار است تا به عنوان تیم صدرنشین به مرحله بعد صعود کند تا بازی اول را در خانه حریف و دومین بازی را در ورزشگاه آزادی تهران برگزار کند.


علیرضا منصوریان در ادامه افزود: ما فردا متوجه خواهیم شد در گروه ذوب آهن چه تیمی اول می شود و چه تیمی دوم خواهد شد، اولین ایده این است صعودمان را قطعی کنیم و به هیچ وجه فوتبال روی خوشی ندارد و بعضا از روی بد فوتبال تنبیه شدیم. امیدوار هستیم بتوانیم سرگروه باشیم، بازی رفت در خانه حریف است و بازی برگشت در ورزشگاه آزادی خواهد بود. از نظر روحی و روانی عالی هستیم اما از نظر جسممانی به دلیل فشردگی بازی ها در تلاش هستیم بازیکنانی که در برابر سپاهان بازی کرده اند را ریکاوری کنیم و بازیکنانی که بازی نکرده اند را به یک فرم ایده آل برسانیم.

 

سرمربی تیم استقلال گفت: ما باید تیم خوبی را به مصاف التعاون برسیم و به امید خدا وقتی صعودمان قطعی شد، 12 روز وقت داریم و یک مینی کمپ خواهیم گذاشت تا برای دو بازی و انشالله صعود از مرحله بعد خود را آماده کنیم.

منبع :