دوست دارم نیمار را با پیراهن بایرن ببینم

باستین شواین اشتایگر، ستاره سابق بایرن مونیخ، اعلام کرد اگر مدیر ورزشی این باشگاه بود، نیمار را برای این تیم به خدمت می‌گرفت.​​​​​​​

دوست دارم نیمار را با پیراهن بایرن ببینم

بایرن این فصل با هدایت کارلو آنچلوتی تنها موفق به قهرمانی در بوندس لیگا شد اما شواین اشتایگر معتقد است که این تیم نیاز چندانی به تغییر ندارد و تنها امیدوار است که ستاره برزیلی بارسلونا را در این تیم ببیند.

 

او به سایت گل گفت:" اینکه بایرن به چه بازیکنی نیاز دارد، گفتنش دشوار است اما اگر از من بپرسید که دوست دارم چه بازیکنی را در پیراهن بایرن ببینم، می گویم که دوست دارم نیمار را در بایرن ببینم. اما نمی دانم خود او هم می خواهد یا نه.

 

 

 

 

در واقع من طرفدار نیمار هم هستم. نه تنها سبک بازی او، بلکه شخصیتش را هم دوست دارم. این علاقه از طریق دانته (مدافع سابق بایرن) ایجاد شد. او با نیمار در تیم ملی برزیل همبازی بود و نیمار یک پیراهن من را می خواست و من هم آن را به دانته دادم تا به او برساند. هر وقت مقابل هم بازی می کردیم، او احترام زیادی به من می گذاشت.

 

به یاد دارم وقتی ما در برزیل، قهرمان جام جهانی 2014 شدیم و من در طول تعطیلات اتفاقی او را دیدم، چند ساعت یا چند روز را با هم گذراندیم و خیلی فوق العاده بود. او پسر خوبی است. او یک برزیلی کامل است. خوش قلب است و به نظر من یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر دنیا."

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب