2 مدافع، بهترین‌های فصل رئال مادرید!

کریستیانو رونالدو با 34 گل زده، بهترین گلزن فصل رئال بوده و این اتفاق عجیبی هم نیست؛ ولی بسیاری دو مدافع را بهترین‌های فصل رئال تا به اینجا می‌دانند.

2 مدافع، بهترین‌های فصل رئال مادرید!

دنی کارواخال و مارسلو، دو مدافع راست و چپ رئال مادرید تا به اینجای فصل در 27 گل رئال نقش مستقیم داشته اند. دو مدافعی که نمی توان نقش شان در پیروزی شب گذشته رئال بر والنسیا را نادیده گرفت.

 

 

 

 

مارسلو با زدن 3 گل و ارسال 12 پاس گل و نیز کارواخال با یک گل و 11 پاس گل در همه رقابت ها، تاثیرگذاری خود در ترکیب رئال را اثبات کرده اند. خیلی ها این دو را در پست خود بهترین بازیکن دنیا نیز می دانند.

 

 

 

 

شب گذشته پاس گل اول رئال را کارواخال به رونالدو داد که دهمین پاس گل او در لالیگا بود و گل دوم رئال که دقیقه 86 به ثمر رسید و ارزشی سه امتیازی داشت نیز توسط مارسلو وارد دروازه والنسیا شد. مارسلو در لالیگا 2 گل زده و 9 پاس گل داده است.

 

پیروزی رئال برای مارسلو از یک جهت دیگر نیز حائز اهمیت بود. او حالا بالاتر از روبرتو کارلوس، به عنوان یک بازیکن خارجی بیشترین پیروزی را در تاریخ رئال به دست آورده است. این رکورد با 211 برد در اختیار کارلوس بود و حالا مارسلو با 212 پیروزی آن را در اختیار دارد.

منبع :پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب