2 مدافع، بهترین‌های فصل رئال مادرید!

کریستیانو رونالدو با 34 گل زده، بهترین گلزن فصل رئال بوده و این اتفاق عجیبی هم نیست؛ ولی بسیاری دو مدافع را بهترین‌های فصل رئال تا به اینجا می‌دانند.

2 مدافع، بهترین‌های فصل رئال مادرید!

دنی کارواخال و مارسلو، دو مدافع راست و چپ رئال مادرید تا به اینجای فصل در 27 گل رئال نقش مستقیم داشته اند. دو مدافعی که نمی توان نقش شان در پیروزی شب گذشته رئال بر والنسیا را نادیده گرفت.

 

 

 

 

مارسلو با زدن 3 گل و ارسال 12 پاس گل و نیز کارواخال با یک گل و 11 پاس گل در همه رقابت ها، تاثیرگذاری خود در ترکیب رئال را اثبات کرده اند. خیلی ها این دو را در پست خود بهترین بازیکن دنیا نیز می دانند.

 

 

 

 

شب گذشته پاس گل اول رئال را کارواخال به رونالدو داد که دهمین پاس گل او در لالیگا بود و گل دوم رئال که دقیقه 86 به ثمر رسید و ارزشی سه امتیازی داشت نیز توسط مارسلو وارد دروازه والنسیا شد. مارسلو در لالیگا 2 گل زده و 9 پاس گل داده است.

 

پیروزی رئال برای مارسلو از یک جهت دیگر نیز حائز اهمیت بود. او حالا بالاتر از روبرتو کارلوس، به عنوان یک بازیکن خارجی بیشترین پیروزی را در تاریخ رئال به دست آورده است. این رکورد با 211 برد در اختیار کارلوس بود و حالا مارسلو با 212 پیروزی آن را در اختیار دارد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24