شیرین‌ترین پیروزی‌فصلِ رحمتی؛همه برای کاپیتان!

اشتباه وحشتناک رحمتی می‌توانست شکست تلخی را برای استقلال پدید بیاورد و فشار زیادی برای کاپیتان آبی‌ها در پی داشته باشد.

شیرین‌ترین پیروزی‌فصلِ رحمتی؛همه برای کاپیتان!

عجیب ترین اشتباه سال های اخیر رحمتی برای این دروازه بان با تجربه بسیار سنگین تمام شد و او در طول نیمه نخست تحت فشار عصبی سنگین، در ساده ترین ضربات هم نا توان بود و شوت هایش حتی نیمه ی زمین خودی را طی نمی کرد. شرایط برای کاپیتان محبوب آبی ها تا آنجا پیشرفت که حتی منصوریان از بازیکنانش درخواست کرد که دیگر به رحمتی پاس ندهند.

اما شرایط در بین دو نیمه تغییر کرد و آبی ها با همدلی ، هم قسم شدند تا شکست را به خاطر کاپیتان خود با پیروزی تعویض کنند که البته به بهترین حالت ممکن هم این اتفاق به وقوع پیوست. دو گل نور افکن و انصاری باعث شد تا شکست نیمه نخست جایش را به پیروزی دهد و البته که رحمتی در نیمه دوم اعتماد به نفسش را باز یافته و توانست موقعیت مسلم گل را از ناصحی بگیرد تا او هم در این پیروزی نقش داشته باشد.

 

 

سرمربی تیم استقلال درباره شرایط رختکن و حمایت از کاپیتان تیمش پس از پایان بازی گفت: به سختکوشی بازیکنان امیدوار بودیم و در نیمه دوم همه بازیکن برای مهدی رحمتی به میدان رفتند و به جسارت و دلاوری بازیکنانم خسته نباشید می گویم که اجازه ندادند کاپیتان آنها، مهدی رحمتی ناراحت زمین را ترک کند.

تلاش و همت جوانان استقلال برای کاپیتان خود روز خاطره انگیزی برای رحمتی بوجود آورد که همواره خاطرات زیادی از ورزشگاه ثامن به همراه داشته است؛ این برد آنقدر شیرین بود که پس از پایان مسابقه، رحمتی را خوشحال ترین استقلالی دنیا نامید؛ همانطور که در پایان بازی این چنین به خوشحالی پرداخت.

منبع :