بهترین کتاب از نگاه رتبه‌های یک‌رقمی سال 95 (6)

همان طور که می‌دانید موفقیت در کنکور تصادفی نیست و عوامل زیادی در کسب یک نتیجه‌ی خوب دخیل هستند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به انتخاب منابع مطالعاتی مناسب اشاره کرد.

بهترین کتاب از نگاه رتبه‌های یک‌رقمی سال 95 (6)

همان‌ طور که می‌دانید موفقیت در کنکور تصادفی نیست و عوامل زیادی در کسب یک نتیجه‌ی خوب دخیل هستند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به انتخاب منابع مطالعاتی مناسب اشاره کرد. اولین گام برنامه‌ریزی انتخاب کتاب است. اگر دانش‌آموزان منابع‌ را درست انتخاب کرده و از آن‌ها استفاده کنند در موفقیت‌ آن‌ها مؤثر است.وقتی با دانش‌آموزان یک‌رقمی صحبت می‌کردم متوجه شدم هر کدام از این دانش‌آموزان در انتخاب منابع خود مدیریت خاصی داشتند و یکی از دلایل پیشرفت خود را تک‌منبعی بودن می‌دانند و این‌که به هیچ عنوان با تعدد منابع ذهن خود را آشفته نکرده بودند.


بهترین کتاب از نگاه رتبه‌های یک‌رقمی سال 95 (6)

مهتا ستاریان، رتبه‌ی 3 تجربی از ملکان

برای تمام درس‌های پایه و پیش از تمام کتاب‌های آبی استفاده کردم. کتاب زرد عمومی و زرد اختصاصی و کتاب نوروز از منابع بسیار مهم در موفقیتم بودند.


بهترین کتاب از نگاه رتبه‌های یک‌رقمی سال 95 (6)

عبدالرحمان اشکوه، رتبه‌ی 1 انسانی از مریوان

کتاب آبی ادبیات اختصاصی، کتاب آبی عربی و دین و زندگی، کتاب آبی ریاضیات و کتاب آبی اقتصاد از منابع بسیار مهم بودند. کتاب زرد عمومی و زرد اختصاصی بهترین بازده در کوتاه‌ترین زمان را به همراه داشتند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب