نیمه‌ی دوم را از کجا آغاز کنیم؟

اکنون نقاط قوت خود را دوباره ارزیابی کنید. خواهید دید که این سه عامل مانند فانوس دریایی به شما چشمک می‌زنند و پرده از روی رازهای موفقیت شما برمی‌دارند.

نیمه‌ی دوم را از کجا آغاز کنیم؟

بازنگری و ارزیابی دوباره‌ی روش‌ها، منابع و کمیت ساعات مطالعه همواره با اهمیت بوده است، اما این اهمیت، به‌ویژه در نیمه‌ی دوم سال چند برابر می‌شود؛‌ چون حالا دیگر، هم نتایج امتحانات مدرسه و هم کارنامه‌ی آزمون‌های برنامه‌ای را در اختیار دارید. می‌دانید که کدام درس یا مبحث درسی نقاط قوت شماست و در کدام درس نیاز به زحمت و تلاش بیش‌تر دارید؛ البته سؤال مهمی که در این مرحله مطرح می‌شود این است که از کجا آغاز کنیم، از نقاط قوت یا نقاط ضعف؟

می‌گویند مربی آگاه دست به ترکیب تیم برنده نمی‌زند بلکه از توازن و تعادل تیم برنده برای غلبه بر نقاط ضعف خود نهایت استفاده را می‌برد. این موضوع به‌ویژه در نیمه‌ی دوم بازی اهمیت مضاعف پیدا می‌کند؛ زیرا ترکیب برنده به عنوان نقطه‌ی قوت، سرشار از انرژی مثبت و روش‌های صحیح و به‌موقع است. توجه کنید که نقاط قوت تصادفی نیست؛ نتیجه‌ی زحمت و تلاش، منابع استاندارد و روش‌های مطالعه‌ی نافذ و تأثیرگذار است.

اکنون نقاط قوت خود را دوباره ارزیابی کنید. خواهید دید که این سه عامل مانند فانوس دریایی به شما چشمک می‌زنند و پرده از روی رازهای موفقیت شما برمی‌دارند.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24