نگاه منطقی به تراز در دو پروژه‌ی نهایی (2)

پروژه‌های نهایی آزمون‌های برنامه‌ای، جدا از این‌که ماهیت جمع‌بندی نهایی دارند از نظر زمانی نیز اهمیت ویژه‌ای دارند.

نگاه منطقی به تراز در دو پروژه‌ی نهایی (2)

درصد‌های هر درس، تراز‌های آن‌ها، تراز درس‌های عمومی و اختصاصی و درنهایت تراز کل در کارنامه‌ی آزمون‌های شما عدد‌های مهمی هستند که مقیاس کمّی بازیابی‌های شما را در اختیارتان قرار می‌دهند. این عدد‌ها قابل مقایسه هستند، هدف‌گذاری می‌شوند، مورد تحلیل قرار می‌گیرند و بر مبنای آن‌ها می‌توان برنامه‌ریزی کرد.

پروژه‌های نهایی آزمون‌های برنامه‌ای، جدا از این‌که ماهیت جمع‌بندی نهایی دارند از نظر زمانی نیز اهمیت ویژه‌ای دارند. هر اتفاقی نزدیک به کنکور می‌تواند تأثیرگذارتر از نمونه‌ی مشابه آن در ماه‌های ابتدایی آماده‌سازی برای کنکور باشد. این‌جاست که باید از کارکرد‌های تراز بهترین استفاده را داشته باشیم. سؤالات آزمونی در پروژه‌های هفت و هشت نیاز به تحلیل ویژه‌ دارند تا علاوه بر تعیین سطح یادگیری، میزان تسلط و سرعت تست‌زنی شما نیز به‌خوبی سنجیده شود.

مهم‌ترین استراتژی در پروژه‌های نهایی تکمیل و جمع‌بندی آموخته‌هاست. برای موفقیت در اجرای این استراتژی نیز باید به‌خوبی وضعیت درس‌های‌تان را با ماه‌های گذشته مقایسه کنید و برای برطرف کردن نقایص احتمالی اقدام کنید. تراز و درصد‌ها در زمان باقی‌مانده رمز موفقیت در اجرای این استراتژی هستند، اگر با نگاهی منطقی به بررسی آن‌ها بپردازیم.پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب