تایید عرضه آیفون8، آیفون 7S، آیفون 7S پلاس در سال 2017

کمپانی اپل در سال 2017 سه آیفون با عنوان‌های آیفون 8، آیفون 7S و آیفون 7S پلاس را عرضه می‌کند.

تایید عرضه آیفون8، آیفون 7S، آیفون 7S پلاس در سال 2017


 که

به گزارش کلیک، خبرهای درز کرده بسیار زیادی در رابطه با آیفون های جدیدی در سال ۲۰۱۷ درز کرده است، در سال ۲۰۱۷ سه آیفون عرضه خواهد شد که این آیفون ها عبارت‌اند از آیفون ۸، آیفون ۷S و آیفون ۷S پلاس که هر سه این گوشی های هوشمند در ماه سپتامبر عرضه می شوند.

بسیاری از منابع بر این موضوع تاکید داشته اند که آیفون ۸ همراه با صفحه نمایش OLED عرضه می شود، در آخرین خبر های درز کرده از طرف Mark Gunman و Min-Jeong Lee در Bloomberg اطلاعات جدید تری از این گوشی های هوشمند ارائه شده است.

در این اطلاعات بر این موضوع تاکید شده است که اپل در این پاییز آیفون های خود را عرضه خواهد کرد، دو آیفون قبلی به روز رسانی می شوند و آیفون جدید نیز با صفحه نمایش لبه به لبه عرضه خواهد شد و بدنه این گوشی هوشمند نیز در قسمت پشت شیشه خواهد بود.

اگر به پاراگراف بالا دقت کنید که از منابع ذکر شده ارائه شده است هیچ صحبتی از صفحه نمایش OLED و یا خمیده نشده است، اما در پشت این گوشی هوشمند از شیشه استفاده خواهد شد تا کاربر بتواند از شارژر بی سیم نیز استفاده کند.

در رابطه با حذف جک سه میلی متری نیز، به احتمال بسیار زیاد در آیفون ۸ نیز جک سه میلی‌متری وجود نخواهد داشت و کاربران برای گوش دادن به موسیقی باید از طریق هدفون های بدون سیم ایر پاد به گوشی هوشمند متصل شوند. د هر صورت باید صبر مرد و دید آیفون ۸ با صفحه نمایش OLED به بازار عرضه می شود.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24