برنامه‌ریزی ویژه‌ی تیزهوشان

کتاب سه‌سطحی ریاضی، فلش‌کارت‌ها، کتاب نوروز و مجموعه‌سؤالات تیزهوشان 31 استان می‌توانند منابع مطالعاتی مفیدی برای شما باشند.

برنامه‌ریزی ویژه‌ی تیزهوشان

با توجه به آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه‌دولتی برای درس خواندن در زمان باقی مانده برنامه‌ریزی جدی و اصولی با کمک اولیا، معلمان و پشتیبان طراحی کنید و به تمام درس‌ها توجه داشته باشید. درس ریاضی با ضریب 3، علوم، فارسی، قرآن و هدیه‌های آسمان با ضریب 2، مطالعات و تفکر و پژوهش با ضریب 1، هر کدام تأثیر خود را در قبولی شما خواهند گذاشت. تعداد سؤالات هر درس در برنامه‌ریزی شما باید تعیین‌کننده‌ی میزان حل تست از آن درس باشد. سعی کنید به درس‌های ریاضی و فارسی و علوم توجه ویژه داشته باشید و حل روزانه‌ی تست زمان‌دار از کتاب‌های خود داشته باشید.

کتاب سه‌سطحی ریاضی، فلش‌کارت‌ها، کتاب نوروز و مجموعه‌سؤالات تیزهوشان 31 استان می‌توانند منابع مطالعاتی مفیدی برای شما باشند. سعی کنید هر روز به ساعت مطالعه‌ی خود در دفتر برنامه‌ریزی اضافه کنید و نهایت استفاده را از زمان باقی‌مانده تا 14 اردیبهشت ببرید و نقاط‌ ضعف خود را در مباحث درسی با بررسی کارنامه‌ی 5 نوع درس و کارنامه‌ی مدرسه بشناسید و بیش‌تر وقت خود را برای این مباحث صرف کنید.پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب