بایدها و نبایدهای پروژه هفتم

پروژه‌ی هفتم مهم‌ترین زمانی است که در آن رتبه‌ها جابه‌جا می‌شوند.دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور در این مرحله به دو گروه با دو مسیر کاملاً متفاوت تقسیم می‌شوند....

سلام دوست خوب من.آمدن نوروز بهانه ای بود برای ازنو شروع کردن ،اما ...نوروز تو "" امروز"" توست که از نقطه ای بنام «تصمیم » شروع میشود.هنوز ماموریت تو به پایان نرسیده است.پروژه ي هفتم مهم‌ترين زماني است که در آن رتبه‌ها جابه‌جا مي‌شوند.دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور در اين مرحله به دو گروه با دو مسير کاملاً متفاوت تقسيم مي‌شوند. 

گروهي از برنامه جدا مي‌شوند و گروهي ديگر پيوستگي‌شان را بيش‌تر مي‌کنند. ذهن‌هاي نامنظم و آشفته در برابر ذهن‌هاي منظم و بابرنامه قرار مي گيرند.برخي بي‌برنامه يا چندبرنامه مي‌شوند. ذهنشان آشفته و نامنظم مي‌شود؛ مثلاً برخي از دانش‌آموزان به دليل اين‌که تاکنون خوب مطالعه نکرده‌اند به يک‌باره تصميم مي‌گيرند که برنامه‌ي خودشان را اجرا کنند. آن‌ها از برنامه‌ي منظم قبلي، ازبرنامه‌ي مدرسه و از برنامه‌ي راهبردي آزمون‌ها جدا مي‌شوند.

اما گروه دوم پيوستگي‌شان را به برنامه‌ي راهبردي آزمون‌ها بيش‌تر مي‌کنند و اگر مدرسه‌شان پس از عيد داير است به مدرسه مي‌روند و طبق برنامه‌ي راهبردي آزمون‌ها درس مي‌خوانند و نيازهاي خودشان را با برنامه‌ي راهبردي آزمون به خوبي هماهنگ و تلفيق مي‌کنند.

برنامه و اهداف پروژه‌ي هفتم چيست؟ در پروژه‌ي هفتم چه کارهايي بايد بکنيد؟

1.کامل کردن درس‌هاي نيم‌سال دوم

2.کامل کردن درس‌هاي پايه‌اي که در نيم‌سال دوم مي‌خوانيد.

3.تقويت درس‌هاي عمومي

در پروژه‌ي هفتم چه کارهايي نکنيد:

1.درس‌هاي نيم‌سال اول را نخوانيد.

2.آن درس‌هاي پايه را که در نيم‌سال اول خوانده‌ايد نخوانيد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب