نمایشگر آیفون 8 اپل به قابلیت True Tone مجهز خواهد بود

بر اساس آخرین گزارش‌های منتشر شده، صفحه نمایش جدیدترین اسمارت فون کمپانی اپل موسوم به آیفون 8 به قابلیتی جدید و کم‌نظیر در گوشی‌های هوشمند به نام «ترو تون» مجهز می‌شود.

نمایشگر آیفون 8 اپل به قابلیت True Tone مجهز خواهد بود

قابلیتی که اپل در سال گذشته میلادی، برای اولین بار در تبلت آیپد پرو 9.7 اینچی خود مورد استفاده قرار داد و اکنون به نظر می رسد که این ویژگی تنها چند قدم تا پرچمدار امسال کوپرتینویی ها فاصله دارد. برای آن دسته از کاربرانی که آشنایی چندانی با این قابلیت ندارند باید بگوییم که نمایشگرهای مجهز به ویژگی True Tone به گونه ای طراحی می شوند که با توجه به وضعیت نور محیط، نحوه نمایش اطلاعات بر روی نمایشگر را تغییر می دهند.

 

بدین معنی که اگر کاربر در اتاقی با لامپ های مهتابی باشد، وضعیت نور نمایشگر با آن چه که در زیر نور آفتاب مشاهده می شود، متفاوت خواهد بود. این کار منجر به رویت بهتر محتوای ارائه شده بر روی نمایشگر خواهد شد.

 

در این بین، برخی ها نیز ترو تون را تا حدودی با قابلیت نایت شیفت (Night Shift) برابر می دانند، اما نکته اینجاست که نایت شیفت تنها مسئولیت کنترل انتشار نور آبی نمایشگر در تاریکی را بر عهده دارد و این در حالیست که ترو تون، تنها به زمان و شرایط خاصی محدود نمی شود و در 24 ساعت شبانه روز فعال است.

 

در این گزارش آمده است که هر سه آیفون امسال اپل یعنی آیفون 7 اس، آیفون 7 اس پلاس و آیفون 8 به این قابلیت مجهز خواهند بود. با این حال، هنوز چند ماهی به مراسم رونمایی از این گوشی ها باقی مانده و باید دید که تا چه اندازه این ادعا به واقعیت تبدیل خواهد شد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
آشنایی با مبانی ریاضیات از آمار و احتمال يازدهم
يازدهم رياضي     دبیر : عزیز الله علی اصغری