اپل عرضه‌ی آیفون 7 قرمز را آغاز کرد

چند روز پیش اپل با معرفی نسخه قرمز رنگ آیفون 7 همگی را شگفت زده کرد.

اپل عرضه‌ی آیفون 7 قرمز را آغاز کرد

چند روز پیش اپل با معرفی نسخه قرمز رنگ آیفون 7 همگی را شگفت زده کرد. از آنجایی که اپل تا پیش از این هرگز نسخه قرمز رنگی از آیفون های خود را عرضه نکرده بود، این گوشی خوش رنگ توجه همگی را به خود جلب کرد. و اگر شما هم از علاقمندان به این نسخه هستید، می توانید به زودی گوشی محبوبتان را در دست بگیرید. در ادامه با تک شات همراه باشید.


باید خاطر نشان کنیم که این گوشی فقط از رنگ متفاوتی برخوردار است و تمامی مشخصات و ویژگی های داخلی آن مشابه آیفون 7 و 7 پلاس است. اما تفاوت اصلی در این است که بخشی از درآمد حاصل از فروش این محصول به برنامه های تحقیقاتی ایدز تعلق می گیرد. بدین ترتیب خریداران این گوشی می توانند نقش خود را در جامعه و کمک به تحقیقات ایفا کنند.


این آیفون قرمز رنگ کمی از آیفون 7 گران تر است. مدل پایه آن با قیمت 749 دلار عرضه می شود و دلیل آن هم این است که برخلاف آیفون 7 های دیگر مدل پایه آیفون قرمز از 128 گیگابایت حافظه داخلی برخوردار است و از نسخه 32 گیگابایتی خبری نیست. آیفون 7 پلاس نیز به همین دلیل با قیمت پایه 869 دلار عرضه می شود.


در خصوص محدود بودن تعداد این گوشی های قرمز رنگ اطلاعی در دست نیست، اما اگر واقعا به این گوشی علاقمند هستید و قصد خرید آن را دارید، بهتر است هر چه سریعتر نسبت به خرید آن اقدام کنید.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24