آزمون تیزهوشان نزدیک است

از زمانی که تاریخ ثبت نام برای آزمون‌های تیزهوشان اعلام شد دلشوره‌ها برای این آزمون و تلاش و جدیت‌ها هم بیش‌تر به چشم آمد.

آزمون تیزهوشان نزدیک است

از زمانی که تاریخ ثبت نام برای آزمون‌های تیزهوشان اعلام شد دلشوره‌ها برای این آزمون و تلاش و جدیت‌ها هم بیش‌تر به چشم آمد. فرصت زیادی تا شرکت در آزمون تیزهوشان باقی نمانده است. تا چشم به هم بگذارید 14 اردیبهشت رسیده و شما باید در جلسه‌ی آزمون حاضر شوید.

مسلماً تا به امروز تمام تلاش خود را کرده‌اید، اما بهترین فرصت برای تقویت و تثبیت مطالب آموخته‌شده‌ی قبلی، می‌تواند دوران طلایی نوروز باشد. از هم‌اکنون برای این ایام برنامه‌ریزی کنید.

ماه‌ آخر زمان یادگیری مطالب جدید نیست. بهترین کار ارزیابی و بازیابی منابع مطالعاتی شماست. بهترین و کامل‌ترین منبع خود را انتخاب کنید که در ایام نوروز با حل آن آموخته‌های خود را تکمیل کنید و فراموش نکنید که 30 درصد از مطالب درسی سال گذشته‌ی شما در آزمون تیزهوشان خواهد آمد؛ پس در برنامه‌ی خود مرور مطالب کتاب‌های اصلی سال گذشته را مد نظر داشته باشید.

یکی از منابع اصلی برای جمع‌بندی و ارزیابی می‌تواند استفاده از کتاب‌های 10 آزمون جامع و کتاب زرد 30 استان باشد.

بعد از انتخاب بهترین منابع مطالعاتی‌ برای استفاده از فرصت‌های طلایی در ایام نوروز برنامه‌ریزی‌تان را آغاز کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب