برنده‌ی نشان طلای دوران طلایی باش

دوران طلایی نوروز با روزهای آرام و خوش‌عطر و بویش فرا می‌رسد.

برنده‌ی نشان طلای دوران طلایی باش

دوران طلایی نوروز با روزهای آرام و خوش‌عطر و بویش فرا رسید. روزهایی که فارغ از کار و مدرسه می‌توانیم برای‌شان برنامه‌ریزی کنیم و به تمام کارهایی که دلمان می‌خواهد برسیم، اما سؤال این است که یک برنامه‌ی هوشمندانه برای دوران طلایی چگونه است.

اگر نکات زیر را در برنامه‌ریزی‌مان در نظر بگیریم، می‌توانیم با آرامش و شوق این دوران را سپری کنیم:

- ابتدا لیستی از تمام کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید. این لیست می‌تواند شامل تمام مباحثی باشد که قصد مطالعه و مرور و تست‌زنی دارید.

- حالا لیستی از کارهایی که با توجه به شرایط موجود دوست دارید انجام دهید تهیه کنید. این لیست می‌تواند شامل مطالعه‌ی کتاب غیر درسی، دیدن فیلم‌های سینمایی مورد علاقه‌ی شما، رفتن به برخی از مهمانی‌های دوران عید، رفتن به گردش و... باشد.

- طبیعی است که باید بیش‌ترین زمان خود را برای تلاش و کوشش و مطالعه‌ی درسی در نظر بگیرید، اما برای هر روزتان یک یا دو کار غیر درسی همراه با انرژی مثبت در نظر بگیرید. به طور مثال به خودتان بگویید که اگر روز شنبه به ساعت مطالعه‌ی مورد نظرم رسیدم، در روز یک‌شنبه فیلم مورد علاقه‌ام را می‌بینم.

- به خاطر داشته باشید که برای انجام کارهای فوق برنامه و تفریحی وقت کافی دارید. تنها کافی است ساعت خواب و نیز استراحت‌های بی‌هدفتان را تنظیم کنید.

امیدوارم برنامه‌ای کاملاً هوشمندانه برای دوران طلایی داشته باشید و نشان طلای دوران طلایی را از آنِ خود کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب