مدیریت زمان برای درس خواندن (1)

هر چه به شما احساس خوبی ندهد یا به سود شما نباشد وقت شما را تلف می‌کند.

بعضی از داوطلبان کنکور یا دانش‌آموزان به این علت که با مهارت‌ها و روش‌های مدیریت زمان آشنایی ندارند و نمی‌دانند چگونه زمان را مدیریت کنند که بتوانند به همه‌ی کارهای خود برسند در مواجهه با مشکلات تحصیلی، اولین جمله‌ی آن‌ها این است که «وقت کافی ندارم و همیشه برای انجام تکالیف و مطالعه‌ی درس‌ها وقت کم می‌آورم. اگر قصد شما رسیدن به موفقیت است نیاز اساسی به مدیریت زمان دارید. مدیریت زمان به شما کمک می‌کند تا استرس خود را کنترل کنید و عملکرد تحصیلی و شخصی خود را بهبود بخشید.  در این مقاله تعدادی راهکار برای استفاده‌ی بهینه از زمان را بیان می‌کنم تا بتوانید در زمان کم بیش‌ترین و بهترین کار را انجام دهید.

  • ارزیابی دقیق کنید

هر چه به شما احساس خوبی ندهد یا به سود شما نباشد وقت شما را تلف می‌کند. شما هفته‌ای دست‌کم پنج تا دوازده ساعت وقت تلف می‌کنید. برای تحقق رؤیاهای‌تان باید وقت صرف کنید. شما می‌توانید این فرصت را پیدا کنید. ارزیابی دقیقی از کارهای‌تان داشته باشید و ببینید کدام کارها وقت بیش‌تری از شما می‌گیرند. کارهای‌تان را به دو دسته‌ی ضروری و غیر ضروری تقسیم کرده و آن‌ها را اولویت‌بندی کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
جمع بندی فیزیک(3)_(نگاه به گذشته) فیزیک و آزمایشگاه 3 سوم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : حسین ناصحی