داوطلبان علاقمندبه انتخاب دانشگاه آزاددر کنکور 96 ثبت‌نام کنند

داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه آزاد باید در آزمون سراسری سال 96 از طریق سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند.

داوطلبان علاقمندبه انتخاب دانشگاه آزاددر کنکور 96 ثبت‌نام کنند

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در دانشگاه آزاد باید در آزمون سراسری سال ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش ثبت‌نام کنند.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: داوطلبانی که درموعد مقرر موفق به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی سال 96 نشدند تا چهارشنبه (188 اسفند) فرصت دارند در مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبان علاقمند به انتخاب دانشگاه آزاد باید در آزمون سراسری سال 96 ثبت‌نام کنند و پس از  برگزاری آزمون در تیر سال 96 و اعلام نتایج اولیه، در صورت کسب حد نصاب و مجاز شدن برای انتخاب رشته در صورت تمایل به انتخاب دانشگاه آزاد می‌توانند با مراجعه به سایت این دانشگاه برای انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در صورت تمایل به انتخاب دانشگاه‌های سراسری، پیام نور و غیرانتفاعی باید هنگام انتخاب رشته به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش بیان کرد: داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در دانشگاه آزاد هستند باید حتما در آزمون سراسری ثبت‌نام کنند و ثبت نام آنها در این مرحله به معنای ثبت‌نام در دانشگاه آزاد نیز محسوب می‌شود.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24