برنامه تعالی مدیریت مدرسه، در 12 هزار مدرسه کشور

مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای برنامه «تعالی مدیریت مدرسه» در 12 هزار مدرسه کشور خبر داد.

مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش از اجرای برنامه «تعالی مدیریت مدرسه» در ۱۲ هزار مدرسه کشور خبر داد.

برنامه تعالی کی مدل ارتقا کیفیت در مدرسه است و در واقع به منزله یک برنامه در کنار سایر برنامه‌ها محسوب نمی‌شود.

این برنامه باهدف ارتقا سیاست‌های کلان آموزشی در دستور کار قرار گرفته و تاکنون توانسته ۱۲ هزار مدرسه را تحت پوشش قرار دهد که از این تعداد ۲۲۴ مدرسه در استان اردبیل است.

اصلاح و تعریف رویکردها، از مهم‌ترین اهداف برنامه تعالی مدیریت مدرسه است.در واقع رویکرد ساختنی است و در هر مدرسه متفاوت از مدرسه دیگر خواهد بود.رویکردها در آموزش‌وپرورش از مبانی نظری سند تحول بنیادین، برنامه درسی ملی و مبانی علمی سرچشمه می‌گیرند و لازم است بر اساس شرایط فرهنگی، امکانات و فرصت‌های موجود مدارس بومی‌سازی شوند.

برنامه تعالی مدیریت مدرسه، در 12 هزار مدرسه کشور


برنامه تعالی مدیریت مدرسه با دو رویکرد کیفی سازی آموزش بر اساس استاندارد و رویکردها دنبال می‌شود و برای هر فعالیت شاخص و استانداری در این برنامه تعریف شده است.

منبع :

سمیرا سعادتی راد

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
جمع بندی فیزیک(3)_(نگاه به گذشته) فیزیک و آزمایشگاه 3 سوم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : حسین ناصحی