اکنون زمان تصمیم‌گیری است

با پایان یافتن امتحانات نیم‌سال اول و دریافت نتیجه‌ی عملکردتان فرصتی برای‌تان مهیا شده تا به دستاوردهای خود در این نیم‌سال بیندیشید.

اکنون زمان تصمیم‌گیری است

با پایان یافتن امتحانات نیم‌سال اول و دریافت نتیجه‌ی عملکردتان فرصتی برای‌تان مهیا شده تا به دستاوردهای خود در این نیم‌سال بیندیشید. چند کلید طلایی در اختیار دارید که به کمک آن‌ها می‌توانید آن‌چه را به دست آورده‌اید جمع‌بندی کنید.

1) روش‌های مطالعه‌: بهترین و مناسب‌ترین روش‌های مطالعه‌ی خود را شناسایی کنید و روش‌های موفق خود را برای درس‌های دیگر به کار بگیرید.

2) بازخوردهای آزمون‌های برنامه‌ای: با شرکت منظم و پیوسته در این آزمون‌ها و ارزیابی نتایج خود می‌توانید مهارت‌های خود را تقویت کرده و زمینه‌ی پیشرفت خود را فراهم کنید.

3) دفتر برنامه‌ریزی: بررسی عملکردهایی که در این دفتر به ثبت رسانده‌اید به انتخاب یک مسیر و برنامه‌ی درست در نیم‌سال دوم کمک شایانی خواهد کرد.

4) ارزیابی کارنامه‌ی مدرسه: به کمک کارنامه، نقاط قوت و ضعف خود را در هر درس شناسایی کنید تا بتوانید بهتر و بیش‌تر روی آن‌ها تمرکز کنید.

اکنون نوبت تصمیم‌گیری است. چه برنامه‌ای برای نیم‌سال دوم دارید؟ کدام روش‌های‌تان نیاز به اصلاح و تغییر دارند؟ چه ایده‌ها و فعالیت‌هایی برای بهتر شدن عملکرد خود دارید؟

هر چه‌قدر شفاف‌تر به این سؤالات پاسخ دهید موفقیت‌تان نیز بیش‌تر خواهد شد.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
حرکت بر خط راست از فیزیک 3 دوازدهم ریاضی
دوازدهم رياضي     دبیر : پدرام رحمتی