13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید

پس از خرید یک آیفون احتمالاً اولین کاری که خواهید کرد، دانلود اپلیکیشن‌های جادویی مختلف خواهد بود.

13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید

براي آيفون نرم افزارهاي بسياري در شاخه‌هاي متنوع توليد شده است. تنوع اپليکيشن‌هاي آيفون آنقدر زياد است که گاهي کاربر را در انتخاب نهايي خود سردرگم مي‌کند. اما هميشه بهترين‌ها وجود داشته و قابل شناسايي هستند.

پس از خريد يک آيفون احتمالاً اولين کاري که خواهيد کرد، دانلود اپليکيشن‌هاي جادويي توييتر، کيندل، فيس‌بوک، شازم و Find My iPhone وRemote اپل - براي کنترل راه‌دور آيتونز - خواهد بود. پس از آن سؤالات مهمي پيش مي‌آيد. کدام اپليکيشن To-Do بهتر است!؟ کدام اپليکيشن نقشه، جايگزين مناسب‌تري براي نقشه اپل است؟ آيا اپليکيشن آب‌و‌هوايي وجود دارد که شامل ترکيبي متعادل از اطلاعات ساعات آينده و تصاوير گرافيکي باشد؟ بهترين بازي براي سرگرم کردن ما در روزهاي تعطيل کدام است؟ خوشبختانه ما براي همين موضوع، اين مقاله را فراهم آورده‌ايم و از ميان انبوهي از بهترين اپليکيشن‌هاي فروشگاه آيتونز ليستي از بهترين بهترين‌ها را براي شما فراهم کنيم.

13 نرم افزار برتر برای آیفون جدیدGmail

هيچ راهي براي مديريت جيميل در آيفون شما، بهتر از اپليکيشن‌ رسمي گوگل براي جيميل نيست. اين اپليکيشن، حالا از ليبل‌گذاري و حساب‌هاي کاربري چندگانه نيز پشتيباني مي‌کند. علاوه بر اين، اپليکيشن، اخيراً بروز رساني‌هاي جديدي دريافت کرده که آن را از حالت يک اپليکيشن مبتني بر وب ساده و کسل‌کننده به شدت دور مي‌کند.

13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید

Flipboard
فليپ‌بورد، اولين نشريه قرن بيست‌و‌يکمي محسوب مي‌شود. ترکيبي خاص از مقالات، لينک‌ها و ويدئوهاي ابهام برانگيز فيس‌بوکي. فليپ‌بورد از منابع فعال در زمينه‌هاي مختلفي مانند علوم و فناوري نيز پشتيباني مي کند. فليپ‌بورد اپليکيشن مورد علاقه ما است. چرا که راهي براي لم‌دادن بر روي کاناپه و دنبال کردن اخبار مختلف دنيا است. بدون اينکه احساس کنيد در حال غرق شدن در کلمات هستيد.
13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید


Google Maps

گوگل‌مپز، اپليکيشن مسيريابي جديد iOS، خارق‌العاده عمل مي‌کند. نقشه گوگل، با داشتن طراحي زيبا و ساده‌اي مشابه اپليکيشن جيميل، نرم‌افزار مورد علاقه ما است، چرا که ما را در مسيريابي، مشاهده مسيرهاي حمل‌ونقل عمومي و مسيريابي گام-به-گام کمک مي‌کنند.
گوگل مپز، همانند نقشه اپل با iOS يکپارچه نشده اما حداقل مي‌توانيد مطمئن باشيد با استفاده از آن براي رسيدن به خانه دوستتان، به يک درياچه نخواهيد رسيد!13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید


Instagram

اينستاگرام، شبکه‌اي اجتماعي براي به اشتراک‌گذاري تصاوير است. فيلترهاي موجود در اين اپليکيشن، عکس‌ها ساده و ابتدايي هر کاربري را در نگاه ديگران اغواکننده نشان مي‌دهد. قابليت به اشتراک‌گذاري آسان در اين اپليکيشن، به کاربر امکان مي‌دهد تصاوير خود را به راحتي در شبکه‌هاي اجتماعي مختلف (البته به غير از توييتر) منتشر کند.
13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید


Dark Sky

خالقان دارک‌اسکاي، ماه‌ها زمان براي ساخت الگوريتم تصويرسازي رادارهاي ثبت طوفان صرف کرده‌اند. نتيجه کار هم محصولي بي‌نظير است که پيش از اين وجود نداشت.
در نهايت، هيچ برنامه‌اي براي پاسخ به سؤال «اگر براي يک ساعت بيرون باشم، به چتر نياز خواهم داشت يا خير؟» بهتر از دارک‌اسکاي نخواهد بود.
در اپليکيشن دارک‌اسکاي، شرايط آب‌و‌هوايي بلندمدت نمايش داده نمي‌شوند. اما براي مشاهده اطلاعات جوي حال حاضر و ساعات آينده دارک‌اسکاي بي رقيب است.


13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید
Fantastical

فَنتَستيکال براي آيفون، همانند رقيب خود در مک، بهترين و سريعترين راه تعريف رخداد جديد است. البته شما مي‌توانيد براي ساخت رخدادها، از سيري نيز کمک بگيريد ولي کارهاي سيري گاهي همراه با خطا و اشتباه است. رخداد را تايپ کرده و گزينه Add را بزنيد، همين!
خبري هم از هشدارها، اسلايدربارها و نمايش‌هاي پي‌درپي مشابه تقويم اپل در آن نيست.
علاوه بر اين، قابليتي به نام DayTicker در اپليکيشن وجود دارد که به شما امکان مي‌دهد همه رخدادهاي يک روز را به صورت اجمالي مشاهده کنيد.
13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید

Instapaper

اينستاپِيپر، يک اپليکيشن خوش‌سيما و جمع‌وجور براي خواندن مطالب است. کافي است از بوک‌مارکلت مرورگر سافاري (چه در مک و چه در موبايل) استفاده کنيد تا صفحات انتخابي شما به سرعت به اپليکيشن اينستاپيپر منتقل شوند. هنگامي که براي اولين اپليکيشن را اجرا مي‌کنيد، مي‌توانيد از ميان تنظيمات متنوع متني، بهترين حالت ممکن را براي خود انتخاب کنيد. علاوه بر اين شما مي‌توانيد اينستاپيپر را به گونه‌اي تنظيم کنيد که مقالات خوانده نشده را به کيندل شما ارسال کند.
13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید


Simplenote

اپليکيشن Evernote فوق‌العاده است اما نگه‌داري تمام تصاوير، مقالات و لينک‌ها، عمل‌کرد اين نرم‌افزار را کمي آهسته مي‌کند. ولي سيمپل‌نوت، براي مرتب‌سازي نوشته‌ها و کار با انواع کاربران بر روي پي‌سي، مک و موبايل است. شايد بخواهيد يک ليست خريد تهيه کنيد يا شايد روياهاي کودکي خود را ثبت کنيد. Simplenote بهترين و سريع‌ترين راه براي انجام اينگونه کارها است. علاوه بر همه اين‌ها، اطلاعات در فضاي ابري ذخيره مي‌شوند.13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید


Clear

اپليکيشن Clear، رابط‌کاربري مبتني بر تاچ آيفون را به کمک حذف کليدها، منوها و کليدهاي خاموش-روشن متحول مي‌کند. اين اپليکيشن ليست امور روزانه، فوق‌العاده زيبا است و با کشيدن و درگ کردن آيتم‌ها، آن‌ها را بر اساس اولويت مرتب مي‌کند. يک ايده‌ نوآورانه با کاربرد بسيار آسان که حالا براي مک هم عرضه شده و همگام‌سازي ميان مک و آيفون را آسانتر از گذشته کرده است.
13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید


Today

اپليکيشن Today، نرم‌افزار زيباروي آب‌و‌هوا با امکاناتي بي‌نظير براي آيفون است. Today وقتي همه شکست مي‌خورند، پيروز است. اپليکيشني که با ترکيب اطلاعات ضروري آب‌و‌هوايي با امکاناتي پيشرفته، مانند هشدار در شرايط جوي خطرناک، به استقبال کاربرانش آمده است. Today مشابه دارک‌اسکاي، راداري براي نمايش طوفان‌هاي آينده در اختيار دارد.
13 نرم افزار برتر برای آیفون جدیدLetterpress

لترپرس، يک بازي دونفره هوشمندانه است که بازي کلمات را با استراتژي ترکيب مي‌کند. هر بازيکن با کشيدن حروف مختلف به درون جدول، کلمات را مي‌سازد.

هشدار:
اين بازي به شدت وقت شما را مي‌گيرد و بعد از مدتي، هوشمندانه‌تر عمل خواهيد کرد.13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید


Jetpack Joyride
هيچ راهي وجود ندارد که بتوان توضيح داد چرا بازي Jetpack Joyride تا اين حد سرگرم‌کننده است. شما در اين بازي پرواز مي‌کنيد... در‌واقع با نگاه‌داشتن انگشت خود بر روي صفحه پرواز مي‌کنيد و با رها کردن انگشت خود فرود مي‌آييد... از موانع مي‌گذريد و سعي مي‌کنيد نسبت به مرتبه قبل بيشتر پيشروي کنيد و پس از اينها، ناگهان متوجه مي‌شود سه ساعت از زمان خود را صرف اين بازي کرده‌ و يک‌ساعت و نيم براي رسيدن به محل کار خود تأخير نموده‌ايد! کافي است امتحان کنيد.13 نرم افزار برتر برای آیفون جدید


Ski Safari

بازي‌هاي Canabalt و Tiny Wings را به ياد داريد؟ Ski Safari به همان صورت است. تنها تفاوت آن با بقيه در بهتر بودن آن است. در اين باز سوار بر همه چيز مي‌شويد، از گرگ و پنگوئن گرفته تا چوب اسکي‌. به طور مرتب تلاش مي‌کنيد رکورد خود را بهتر و امتياز بيشتري کسب کنيد و تجهيزات بهتري بخريد. توسعه‌دهندگان Ski Safari، به طور مرتب مراحل و موانع جديدي به بازي اضافه مي‌کنند. هرگاه احساس کرديد به آخر بازي رسيده‌ايد، بدانيد مرحله جديدي در پيش است. به ياد داشته باشيد، شما هنوز به آخر بازي نزديک هم نشده‌ايد چه برسد به اينکه احساس کنيد بازي تکراري شده است.
منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24