ماژول تانگو برای گوشی‌های موتورولا Moto Z عرضه می‌شود

لنوو اوایل سال جاری میلادی گوشی Phab 2 Pro را معرفی کرد

ماژول تانگو برای گوشی‌های موتورولا Moto Z عرضه می‌شود

لنوو اوایل سال جاری میلادی گوشی Phab 2 Pro را معرفی کرد. این گوشی در آن زمان نخستین محصولی بود که از فناوری گوگل تانگو استفاده می کرد. با این حال، با توجه به اینکه این گوشی تنها محصولی بود که از این فناوری استفاده می کرد، کاربرانش نیز انتخاب چندانی در سایر زمینه های مرتبط با گوشی خود همچون مشخصات سخت افزاری، طراحی و غیره نداشتند.


با این حال، این روند احتمالا به زودی تغییر پیدا می کند، چرا که مدیرعامل موتورولا اعلام کرده که احتمال دارد فناوری تانگو از طریق یک ماژول به گوشی موتو Z افزوده شود. طبق اعلام آیمر لنکاساینگ، اعضای تیم طراحی و تولید شرکت لنوو با گوگل در زمینه ساخت یک فبت تانگو همکاری کرده اند. بر همین اساس، احتمالا یک ماژول تانگو ارائه خواهیم کرد که به گوشی موتو Z قابلیت تانگو را اضافه می کند."


هنوز مشخص نیست این ماژول چه زمانی عرضه می شود، به نظر می رسد که مزایای گوشی های ماژولار به تدریج در حال روشن شدن است. این گوشی ها را می توان به سادگی و با حداقل هزینه به قابلیت های جدید مجهز ساخت. فناوری تانگو گوگل هنوز نوپا است و بعید است که برای کاربران معمولی چندان کاربردی باشد. به هر حال، این فناوری برای توسعه، به زمان بیشتری نیاز دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب