بازی‌های رایگان سرویس PS Plus در ماه دسامبر 2016

با پایان یافتن ماه نوامبر، همانند هر ماه، سونی لیست بازی‌‌های رایگان سرویس PlayStation Plus را برای ماه میلادی جدید اعلام کرده است

بازی‌های رایگان سرویس PS Plus در ماه دسامبر 2016

با پایان یافتن ماه نوامبر، همانند هر ماه، سونی لیست بازی‌‌های رایگان سرویس PlayStation Plus را برای ماه میلادی جدید اعلام کرده است. در این لیست می‌توان عناوینی چون .Invisible Inc و Stories: Path of Destinies را برای کنسول پلی‌استیشن 4 مشاهده کرد.

مایکروسافت پیشتر، لیست بازی‌های رایگان سرویس Xbox Live Gold را معرفی کرده بود و همه منتظر بودند تا از برنامه سونی برای ماه جدید با خبر شوند. روز گذشته لیست عناوین رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس برای پلتفرم‌های PS4، PS3 و PS Vita منتشر شد. هر چند بازی‌های رایگان ماه دسامبر، آنچنان بزرگ نیستند اما باز هم در این لیست بازی‌های نسبتا خوبی دیده می‌شود. این لیست به شرح زیر است:

Invusuble Inc. برای کنسول پلی‌استیشن 4

Stories: Path of Destinies برای کنسول پلی‌استیشن 4

Hyper Void برای کنسول پلی‌استیشن 3

Tiny Troopers Joint Ops برای کنسول پلی‌استیشن 3 (با خرید این بازی، آن را بر روی دو پلتفرم دیگر PS4 و PS Vita نیز دریافت خواهید کرد)

Color Guardians برای پلی‌استیشن ویتا (با خرید این بازی آن را بر روی PS4 نیز دریافت خواهید کرد)

موضوع مهم آن است که PS4 باز‌های عضو سرویس PS Plus چه تعداد بازی جدید دریافت خواهند کرد. PS3 دیگر قدیمی شده و بسیاری از گیمر‌ها آن را کنار گذاشته اند، پس دو بازی رایگان در هر ماه، دیگر جذابیت گذشته را ندارد. از طرف دیگر PS4 بر خلاف Xbox One، قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل (Backwards Compatibility) را ندارد. از این رو سونی برخی بازی‌های رایگان پلتفرم‌های قدیمی‌تر را با قابلیت خرید بین پلتفرمی عرضه می‌کند تا کاربرانی که هم PS4 دارند و هم یکی از پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3 یا پلی‌استیشن ویتا، بتوانند بازی‌های رایگان آن‌ها را نیز بر روی پلی‌استیشن 4 تجربه کنند. به این ترتیب هم هوای کاربران پلی‌استیشن 3 را با بازی‌های رایگان ماهانه خواهد داشت و هم توجهی بیشتری به کاربران پلی‌استیشن 4 خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب