مدتها بود که یاهو Answers مورد توجه قرار نمی گرفت اما اگر شما هم از جستجو در بین سوالات سرگرم کننده مردم لذت می برید و تمایل دارید خودتان جواب برخی از آنها را بدهید، حتماً از عرضه آخرین محصول این شرکت خوشحال خواهید شد.


یاهو Answers اکنون یک اپلیکیشن منحصر به فرد iOS دارد. به گزارش TechCrunch، این اپلیکیشن پیش از این با نام یاهو Hive شناخته می شد که از تابستان امسال در اپ استور با استقبال خوبی مواجه نشد. عرضه این اپلیکیشن تلاشی برای به چالش کشیدن سایر اپلیکیشن های رقیب و جدید مثل Quora بوده است. همچنین این آخرین اپلیکیشنی ست که در لیست اپلیکیشن های امسال یاهو عرضه شده است.


یاهو در طول ماه های اخیر چند اپلیکیشن دیگر شامل Newsroom، Radar و نسخه اندرویدی Esport را نیز عرضه کرده است اما این اپلیکیشن تنها برای iOS ارایه خواهد شد. ماریسا میر امید داشت که تلاش های موبایلی یاهو بتواند به حل سایر مشکلات این شرکت کمک کند اما ظاهراً این تلاش ها نیز نتوانست کاری از پیش ببرد و اکنون ورایزن در حال خرید یاهو به مبلغ 4.38 میلیارد دلار است. گفته می شود که مشکلات یاهو همچنان به پایان نرسیده و این اپراتور به دنبال 1 میلیارد دلار تخفیف دیگر است؛ چراکه اخیراً مشخص شده نقص بزرگ ایمیل برای 500 میلیون کاربر دردسر ساز شده است.

منبع :

زمان حال ساده (‌نگاه به گذشته )‌ از زبان انگلیسی 1 دهم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دهم )
دبیر : علی اکبر افرازی