یاهو Answers اکنون یک اپلیکیشن مستقل دارد

یاهو Answers اکنون یک اپلیکیشن منحصر به فرد iOS دارد. ب

یاهو Answers اکنون یک اپلیکیشن مستقل دارد

مدتها بود که یاهو Answers مورد توجه قرار نمی گرفت اما اگر شما هم از جستجو در بین سوالات سرگرم کننده مردم لذت می برید و تمایل دارید خودتان جواب برخی از آنها را بدهید، حتماً از عرضه آخرین محصول این شرکت خوشحال خواهید شد.


یاهو Answers اکنون یک اپلیکیشن منحصر به فرد iOS دارد. به گزارش TechCrunch، این اپلیکیشن پیش از این با نام یاهو Hive شناخته می شد که از تابستان امسال در اپ استور با استقبال خوبی مواجه نشد. عرضه این اپلیکیشن تلاشی برای به چالش کشیدن سایر اپلیکیشن های رقیب و جدید مثل Quora بوده است. همچنین این آخرین اپلیکیشنی ست که در لیست اپلیکیشن های امسال یاهو عرضه شده است.


یاهو در طول ماه های اخیر چند اپلیکیشن دیگر شامل Newsroom، Radar و نسخه اندرویدی Esport را نیز عرضه کرده است اما این اپلیکیشن تنها برای iOS ارایه خواهد شد. ماریسا میر امید داشت که تلاش های موبایلی یاهو بتواند به حل سایر مشکلات این شرکت کمک کند اما ظاهراً این تلاش ها نیز نتوانست کاری از پیش ببرد و اکنون ورایزن در حال خرید یاهو به مبلغ 4.38 میلیارد دلار است. گفته می شود که مشکلات یاهو همچنان به پایان نرسیده و این اپراتور به دنبال 1 میلیارد دلار تخفیف دیگر است؛ چراکه اخیراً مشخص شده نقص بزرگ ایمیل برای 500 میلیون کاربر دردسر ساز شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
معرفه و نکره (علامت های اعراب فرعی) از عربی چهارم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : فرزاد قنبری