چه چیز‌هایی در نسخه کلکسیونی بازی The Last Guardian خواهد بود؟

بعد از ۸ سال از شروع کار سونی بر روی بازی The Last Guardian، بالاخره این بازی هفته آینده منتشر خواهد شد

چه چیز‌هایی در نسخه کلکسیونی بازی The Last Guardian خواهد بود؟

بعد از ۸ سال از شروع کار سونی بر روی بازی The Last Guardian، بالاخره این بازی هفته آینده منتشر خواهد شد. حال به تازگی کمپانی سونی، ویدیوی آنباکسینگ نسخه کلکسیونی این بازی را منتشر کرده است. این نسخه کلکسیونی شامل یک قاب فلزی بوده که نسخه فیزیکی بازی The Last Guardian در آن گنجانده شده است. همچنین موسیق‌های متن این بازی نیز از محتویات درون جعبه این نسخه کلکسیونی می‌باشد که برای دسترسی به آن باید کد مربوطه را در PlayStation Store وارد کنید.

 آیتم ارزشمند دیگری که درون این جعبه گنجانده شده است، آرت بوک رسمی این بازی، شامل تصاویر و طرح‌های مفهمونی آن می‌باشد که برخی از آن‌ها توسط فومیتو اوئدا، خالق بازی کشیده شده است. همچنین با تهیه این نسخه، تعدادی استیکر نیز دریافت خواهید کرد.

اما در آخر به جالب توجه ترین آیتم موجود در این نسخه کلکسیونی می‌رسیم و آن هم چیزی نیست جز مجسمه‌ بسیار زیبای Trico و کاراکتر اصلی بازی. این مجسمه، تریکو را در حالت خوابیده نشان می‌دهد در حالی که کاراکتر اصلی بازی بر روی سر آن ایستاده است.

همانطور که گفته شد، از زمان معرفی بازی The Last Guardian در رویداد E3 سال 2009 زمان بسیار زیادی گذشته است. این بازی در ابتدا قرار بود برای کنسول PlayStation 3 عرضه شود. اوئدا، خالق بازی در سال ۲۰۱۱ سونی را ترک گفت اما همچنان به صورت آزاد در ساخت بازی همکاری کرد.

در مراسم E3 2015، سونی اعلام کرد که کار بر روی The Last Guardian همچنان ادامه دارد و این بازی به پلتفرم PS4 راه پیدا کرده است. حال The Last Guardian بعد از فراز و نشیب‌های فراوان، بالاخره در تاریخ ۲۵ آذر و به طور انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب