" ال جی واچ پی" را برای چهار اسمارت واچ جدید

شرکت ال جی قصد دارد بی سر و صدا چهار اسمارت واچ جدید را به بازار عرضه کند.

" ال جی واچ پی" را برای چهار اسمارت واچ جدید

شرکت ال جی قصد دارد بی سر و صدا چهار اسمارت واچ جدید را به بازار عرضه کند. این حداقل چیزی ست که از قانون شکنی در انتخاب برند تجاری این شرکت دستگیرمان می شود. این غول کره ای روز گذشته فرم ثبت برند های تجاری Watch Style،Watch Pro Watch Force وWatch Sole را در اتحادیه اروپا پر کرد که همگی براساس روند نامگذاری اسمارت واچ های کنونی ال جی انتخاب شده اند.


اگر به خاطر داشته باشید دو پوشیدنی اخیر ال جی با نام های واچ Watch Urbane و LG Watch Urbane 2nd Edition عرضه شدند. توضیحات برند تجاری این محصولات کاملاً گویاست چرا که این ساعت های هوشمند می توانند داده را به PDA ها ارسال کنند، و اسمارت فون هایی برای مچ دست هستند. متاسفانه به غیر از نام های احتمالی اسمارت واچ های آینده، اطلاعات دیگری از این محصولات در دست نیست.


جالب تر از همه اینکه ال جی می خواهد یک برند تجاری دیگر دریافت کند که به شرکت اجازه می دهد نام Watch Pay را نیز به نام های دیگر اضافه کند. توضیحات برند تجاری جدید ال جی نشان می دهد که این محصول یک سرویس پرداخت موبایلی خواهد بود که به چشم یک جایگزین برای سامسونگ پی و اپل پی به آن نگاه می کند.


این خبر شایعات پیشین ال جی پی که اخیراً در مورد آنها شنیده ایم را تایید می کند. به نظر می رسد که اسمارت فون ال جی G6 در راه عرضه جزو اولین دستگاه هایی خواهد بود که با پشتیبانی از ال جی پی عرضه می شود و ظاهراً عملکردی مشابه سامسونگ پی خواهد داشت. این سیستم از پرداخت های MST نیز پشتیبانی می کند و در مجموع انتظار می رود که ال جی پی در سال 2017 به بازار عرضه شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب