زمان ارسال بروزرسانی اندروید نوقا 7.1 برای گوشی‌های نکسوس

ماه گذشته، و با معرفی رسمی اندروید نوقا 7.1، گوگل اعلام کرد که این نسخه جدید از سیستم عاملش از اوایل ماه دسامبر برای گوشی‌های نکسوسی ارسال خواهد شد

ماه گذشته، و با معرفی رسمی اندروید نوقا 7.1، گوگل اعلام کرد که این نسخه جدید از سیستم عاملش از اوایل ماه دسامبر برای گوشی های نکسوسی ارسال خواهد شد. 

اپراتور وودافون در استرالیا اعلام کرده که گوگل قصد دارد نسخه اندروید 7.1.1 را در تاریخ 6 دسامبر یا 16 آذر برای گوشی های نکسوس 6P عرضه کند. این بروزرسانی حدود 650 مگابایت حجم دارد و شامل پچ امنیتی دسامبر به همراه ویژگی های جدید این نسخه است. دریافت بروزرسانی توسط دستگاه هایی که شامل برنامه دریافت آن می شوند ممکن است تا دو هفته به طول انجامد.

اگر گوشی های نکسوس 6P از تاریخ 6 دسامبر بروزرسانی اندروید 7.1 را دریافت می کنند می توان نتیجه گرفت که گوشی های نکسوس 5X، نکسوس6، نکسوس 9، نکسوس پلیر و پیکسل سی نیز در همین زمان بروزرسانی را دریافت کنند. همانطور که احتمالا می دانید گوشی های پیکسل و پیکسل XL گوگل با بهره مندی از اندروید 7.1 عرضه خواهند شد، اما این گوشی ها نیز در اوایل ماه دسامبر با دریافت پچ امنیتی خود بروزرسانی خواهند شد.

در حال حاضر پیش نمایش نسخه توسعه دهندگان اندروید 7.1 برای گوشی های نکسوس 6P و 5X در دسترس است و اگر نمی توانید تا زمان عرضه رسمی این نسخه انتظار بکشید می توانید از این پیش نمایش استفاده کنید.

منبع :