زمان ارسال بروزرسانی اندروید نوقا 7.1 برای گوشی‌های نکسوس

ماه گذشته، و با معرفی رسمی اندروید نوقا 7.1، گوگل اعلام کرد که این نسخه جدید از سیستم عاملش از اوایل ماه دسامبر برای گوشی‌های نکسوسی ارسال خواهد شد

زمان ارسال بروزرسانی اندروید نوقا 7.1 برای گوشی‌های نکسوس

ماه گذشته، و با معرفی رسمی اندروید نوقا 7.1، گوگل اعلام کرد که این نسخه جدید از سیستم عاملش از اوایل ماه دسامبر برای گوشی های نکسوسی ارسال خواهد شد. 

اپراتور وودافون در استرالیا اعلام کرده که گوگل قصد دارد نسخه اندروید 7.1.1 را در تاریخ 6 دسامبر یا 16 آذر برای گوشی های نکسوس 6P عرضه کند. این بروزرسانی حدود 650 مگابایت حجم دارد و شامل پچ امنیتی دسامبر به همراه ویژگی های جدید این نسخه است. دریافت بروزرسانی توسط دستگاه هایی که شامل برنامه دریافت آن می شوند ممکن است تا دو هفته به طول انجامد.

اگر گوشی های نکسوس 6P از تاریخ 6 دسامبر بروزرسانی اندروید 7.1 را دریافت می کنند می توان نتیجه گرفت که گوشی های نکسوس 5X، نکسوس6، نکسوس 9، نکسوس پلیر و پیکسل سی نیز در همین زمان بروزرسانی را دریافت کنند. همانطور که احتمالا می دانید گوشی های پیکسل و پیکسل XL گوگل با بهره مندی از اندروید 7.1 عرضه خواهند شد، اما این گوشی ها نیز در اوایل ماه دسامبر با دریافت پچ امنیتی خود بروزرسانی خواهند شد.

در حال حاضر پیش نمایش نسخه توسعه دهندگان اندروید 7.1 برای گوشی های نکسوس 6P و 5X در دسترس است و اگر نمی توانید تا زمان عرضه رسمی این نسخه انتظار بکشید می توانید از این پیش نمایش استفاده کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب