اینستاگرام ویدیوهای زنده را به Stories آورد

اینستاگرام بیش از دو هفته پیش قابلیت‌های جدیدی را به بخش Stories اضافه کرد و امروز نیز قابلیت دیگری را به کاربران معرفی کرد: Stories

اینستاگرام ویدیوهای زنده را به Stories آورد

اینستاگرام بیش از دو هفته پیش قابلیت های جدیدی را به بخش Stories اضافه کرد و امروز نیز قابلیت دیگری را به کاربران معرفی کرد: Stories اینستاگرام به قابلیت ویدیوهای زنده مجهز می شود. متاسفانه این قابلیت از همین لحظه در دسترس نخواهد بود چرا که اینستاگرام ویدیوهای زنده تازه معرفی شده در بخش Story و Explore را در هفته های آینده به صورت جهانی عرضه می کند.


برای دسترسی به قابلیت زنده اینستاگرام می توانید به راحتی به سمت چپ سوایپ کنید تا بخش دوربین باز شود، سپس روی دکمه Start Live Video ضربه بزنید تا به اشتراک گذاری آغاز شود. به خاطر داشته باشید که اینستاگرام مدت زمان قابلیت ویدیوهای زنده را به یک ساعت محدود کرده است.


هنگامی که یکی از افراد فالو شده توسط شما یک Story زنده را شروع کند، شما می توانید تگ لایو را زیر تصویر پروفایلشان در منوی Story ببینید. همچنین قادر خواهید بود در طول پخش ویدیوی زنده نیز کامنت ارسال کنید و یا آن را لایک کنید.


ویدیو های زنده تنها قابلیت های جدیدی نیستند که امروز توسط اینستاگرام معرفی شده اند. توسعه هندگان اعلام کرده اند که در آخرین بروزرسانی این اپلیکیشن شاهد معرفی تصاویر و ویدیوهای ناپدید شونده برای گروه ها و افراد نیز خواهید بود که در پیام های دایرکت قرار گرفته اند. کاربران اینستاگرام اکنون می توانند تصاویر و ویدیوهای ناپدید شونده را مستقیماً به افراد یا گروه ها ارسال کنند. کافیست به سمت راست سوایپ کنید تا دوربین باز شده و یک تصویر یا ویدیو ثبت کنید، سپس علامت فلش را فشار دهید و آن را به صورت خصوصی برای دوستانتان ارسال کنید.


علاوه بر این شما می توانید یک گروه تشکیل دهید و افراد را انتخاب کنید و تصاویر و ویدیوهای خود را به صورت همزمان به آنها ارسال کنید. لازم به توضیح است که این تصاویر و ویدیوها بعد از اینکه توسط دوستانتان باز شدند از اینباکس آنها پاک خواهند شد.


همچنین اینستاگرام در صورتی که ویدیو پخش شود و یا از آن اسکرین شات گرفته شود به کاربران اطلاع خواهد داد. به یاد داشته باشید که نمی توانید ویدیوها و تصاویر ناپدید شونده را به هر کسی ارسال کنید و تنها افرادی که شما را فالو کرده اند می توانند این تصاویر را ببینند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب