ویژگی HDR بازی ReCore سال آینده میلادی منتشر می‌شود

به تازگی سازندگان بازی انحصاری ReCore اعلام کرده‌اند که قرار است تا سال ۲۰۱۷ میلادی، امکان استفاده از فناوری HDR را در بازی خود تعبیه کنند

ویژگی HDR بازی ReCore سال آینده میلادی منتشر می‌شود

به تازگی سازندگان بازی انحصاری ReCore اعلام کرده‌اند که قرار است تا سال ۲۰۱۷ میلادی، امکان استفاده از فناوری HDR را در بازی خود تعبیه کنند تا علاقه‌مندان به این اثر، بتوانند تنوع و عمق رنگ‌های بهتری را تجربه کنند.

 

ReCore یکی از بازی‌های کوچک و البته مورد انتظار کمپانی مایکروسافت بود که به صورت انحصاری برای ایکس‌‌باکس وان و پلتفرم ویندوز 10 عرضه شد. متاسفانه بازی از همان روزهای نخستین درگیر مشکلات فنی بود که سازدگان آن با ارائه‌ی بروزرسانی‌های متعدد،‌ این مشکل را تا حد زیادی برطرف کردند. اما انتشار خبر امروز در مورد ReCore، سبب شد تا متوجه شویم سازندگان بازی به فکر امکانات بهتری هم برای بازی خود هستند.

 

خبر ساخت بروزرسانی HDR بازی ReCore، اولین بار توسط شانون لوفتیس، یکی از مقامات استودیوهای مایکروسافت اعلام شد و وی در این توییت، تاریخ انتشار این بروزرسانی را سال آینده‌ی میلادی دانسته است. حتی در سوی دیگر، مایک بارا، مدیر بخش تکنیکی ایکس‌باکس صحت این موضوع را تهیه کرد.

 

البته باید توجه داشته باشید که برای تماشای فیلم یا بازی و استفاده از قابلیت‌های HDR و 4K، حتما باید یک کنسول ایکس‌باکس وان اس و تلوزیونی با قابلیت پشتیبانی از این دو المان داشته باشید.آخرین بروزرسانی که برای بازی ReCore ارائه شد، مقدار زیادی از باگ‌های بازی را از بین برد و حتی زمان بارگزاری بازی که قبلا زیاد بوده، با این بروزرسانی در وضعیت مساعد‌تری قرار گرفته است.

 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب