سه بازی جدید در بازی‌های Backward Compatibility ایکس‌باکس وان

مایکروسافت سه بازی دیگر را به لیست بازی‌های Backward Compatibility خود اضافه کرد.

سه بازی جدید در بازی‌های Backward Compatibility ایکس‌باکس وان

مایکروسافت سه بازی دیگر را به لیست بازی‌های Backward Compatibility خود اضافه کرد. این سه بازی حالا به ۲۸۸ بازی دیگر این قابلیت می‌پیوندند تا مجموع بازی‌های اضافه شده به این طرح به ۲۹۱ عنوان برسد.
مایکروسافت امروز تایید کرد که سه بازی Burnout Paradise ،Rayman Legends و Pure عنوان‌های موفق  ایکس‌باکس 360 بر روی ا یکس‌باکس وان هم منتشر شده‌اند. در میان این سه بازی عنوان Pure تنها توسط دیسک بازی قابل اجرا خواهد بود و دو عنوان دیگر به صورت دیجیتالی نیز در دسترس قرار گرفته‌اند.


با وجود اینکه تعداد بازی‌های این طرح به ۲۹۱ عنوان رسیده اما هنوز بازی‌های مطرح زیادی مانده‌ که بتوانند پشتیبانی ایکس‌باکس وان را دریافت کنند. همین تعداد بازی‌ اندک هم می‌تواند باعث شود تا کاربران میان پلی‌استیشن 4 سونی و ایکس‌باکس وان، کنسول نسل هشتمی مایکروسافت را برگزینند. انتقال بازی‌های کنسول نسل هفتمی مایکروسافت به ایکس‌باکس وان نیازمند زمان زیاد و البته کسب اجازه از ناشران آن‌هاست؛ به همین علت معمولا در هر ماه بیشتر از چند بازی به این طرح اضافه نمی‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
معرفه و نکره (علامت های اعراب فرعی) از عربی چهارم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : فرزاد قنبری