لوئیس همیلتون بهترین راننده جهان شد

روسای تیم‌های حاضر در رقابت‌های اتومبیل رانی فرمول یک جهان،همیلتون را به عنوان بهترین راننده این رشته انتخاب کردند.به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،لوئیس همیلتون راننده بریتانیایی  تیم مرسدس با وجود از دست دادن عنوان قهرمانی سال گذشته خود  در رقابت های فرمول ، در نظرسنجی سالانه مجله Autosport  به عنوان بهترین راننده این رشته انتخاب شد.

در این نظر سنجی که به صورت "رای مخفی" میان روسای تیم های فرمول یک انجام شد از روسای تیم ها خواسته شده بود نام 10 راننده برتر سال 2016 را اعلام کنند.

پس از همیلتون، مکس فرشتاپن پدیده 19 ساله ردبول دوم شد و نیکو روزبرگ آلمانی، که یکشنبه گذشته اولین قهرمانی جهان خود را در ابوظبی به دست آورد،در جای سوم ایستاد و دانیل ریکیاردو دیگر راننده ردبول از استرالیا چهارم شد.

همیلتون در این فصل از 21  مسابقه  در 10 مسابقه قهرمان شد- اما عنوان قهرمانی مجموع سال2016 را به روزبرگ که در 9 مسابقه فصل قهرمان شده بود، واگذار کرد.

همیلتون در نظرسنجی سال 2016 مجله Autospor  نسبت به سال قبل که قهرمان جهان شده بود، امتیازات بیشتری کسب کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب