سوییچ مدیریتی ده گیگابیتی مراکزداده

شرکت «دی‌لینک» از یک سوییچ لایه سه‌مدیریتی کامل ده گیگابیتی برای کسب‌وکارهای حرفه‌ای و مراکز داده رونمایی کرد.

سوییچ مدیریتی ده گیگابیتی مراکزداده

شرکت «دی‌لینک» از یک سوییچ لایه سه‌مدیریتی کامل ده گیگابیتی برای کسب‌وکارهای حرفه‌ای و مراکز داده رونمایی کرد. سوییچ DXS-3400 مجهز به ۲۴ درگاه است که از این تعداد ۲۰ درگاه RJ45 ده گیگابیتی یا +SFP ده گیگابیتی و چهار درگاه +SFP ترکیبی ده گیگابیتی است.

برای مدیریت کنسول این سوییچ می‌توان از درگاه‌های RJ45 یا Mini USB استفاده کرد. ظرفیت این سوییچ ۴۸۰ گیگابیت بر ثانیه است و حداکثر نرخ فوروارد اطلاعات ۳۵۷.۱۲ مگابسته در هر ثانیه خواهد بود. به علاوه، حافظه بافر چهار مگابایتی و جدول آدرس‌های MAC حداکثر ۴۸ کیلوبایتی است. این سوییچ در هر دو نوع شبکه‌های کابلی مسی و فیبر نوری قابلیت کار کردن دارد و می‌تواند در مراکز داده پرسرعت با حداقل تأخیر به کار گرفته شود.

این سوییچ در هر دو لایه ۲ و لایه ۳ کار می‌کند و می‌تواند عملیات‌های VLAN، مسیریابی inter-VLAN، مالتی‌کستینگ، کیفیت سرویس، پروتکل VRRP، پروتکل مسیریابی اطلاعات(RIP)،اRIPng ،PBR و برخی ویژگی‌های امنیتی را در لایه ۳ پیاده‌سازی کند. این سوییچ برای استفاده در شبکه‌های با قابلیت دسترس‌پذیری بسیار بالا طراحی شده است و از دو منبع تغذیه افزونه قابل تعویض در حال اجرا (Swappable) سود می‌برد تا دستگاه هیچ‌گاه از کار نیفتد. همچنین، سه فن قابل تعویض Swappable افزونه دارد. این سوییچ با استفاده از چهار درگاه ده گیگابیتی SFP+ از قابلیت Physical Stacking پشتیبانی می‌کند. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب