اینتل گروه تکنولوژی خودروهای خودران این کمپانی را تشکیل داد

کمپانی اینتل پیشتر نیز در حوزه فناوری اتومبیل‌های خودران فعالیت هایی داشته است، اما حالا قصد دارد ثابت کند برای حضور در این عرصه مصمم است

اینتل گروه تکنولوژی خودروهای خودران این کمپانی را تشکیل داد

کمپانی اینتل پیشتر نیز در حوزه فناوری اتومبیل های خودران فعالیت هایی داشته است، اما حالا قصد دارد ثابت کند برای حضور در این عرصه مصمم است. این کمپانی تولیدکننده پردازنده، در ضمن اعمال تغییرات دیگری در سازمان خود، در حال شکل دهی گروه خودروهای خودران است که قرار است بر روی این سری از خودروها متمرکز شود. مدیر اسبق بخش اینترنت اشیا اینتل، Doug Davis، رهبری این گروه را به عهده خواهد داشت و توسط Kathy Winter که از کمپانی Delphi به این گروه می پیوندد همراهی خواهد شد. کمپانی Delphi یکی از شرکای پروژه خودروی خودران اینتل خواهد بود.
Tom Lanstzch، یکی از مدیران سابق کمپانی ARM جایگزین دیویس در بخش اینترنت اشیا خواهد شد.
هنوز برای قضاوت در خصوص نتیجه تشکیل این گروه زود است، اما قطعا این استراتژی خیلی عجیب نیست. اینتل مصمم است تا به عنوان کمپانی شناخته شود که بیش از حوزه کامپیوترهای شخصی کاربرد دارد و این بدین معنی است که باید توجه بیشتری را به بخش هایی مانند اتومبیل های خودران، اینترنت اشیا و پوشیدنی ها معطوف کند.

البته حضور در بازار خودران ها برای این کمپانی خیلی آسان نخواهد بود. در حال حاضر انویدیا به سرعت در حال گسترش جایگاه خود در فناوری خودران هاست و همین امر می تواند اینتل را به کمپانی تبدیل کند که نقشی کمرنگ در این بازار پرهیاهو خواهد داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب