عرضه سامسونگ گلکسی Galaxy C9 Pro با رنگ مشکی ذغالی

ماه گذشته، از سامسونگ گلکسی C9 پرو پرده برداری شد. در آن زمان، اعلام شد که این گوشی اولین گوشی سامسونگ با ۶ گیگابایت رم و رنگ‌های طلایی و رز طلایی است.

عرضه سامسونگ گلکسی Galaxy C9 Pro با رنگ مشکی ذغالیبه گزارش کلیک، اما عکس های موجود در حساب کاربری رئیس طراحی سامسونگ در سایت ویبو نشان می دهد که این گوشی در رنگ سیاه ذغالی هم عرضه می شود. این دومین رنگ سیاه جدیدی است که اخیرا توسط سامسونگ به نمایش در آمده است.

درست چند روز پیش هم تصاویر جدیدی از سامسونگ گلکسی S7 Edge در رنگ سیاه براق منتشر شد.

سامسونگ اعلام کرده است که با انتشار گوشی هایی در این رنگ قصد دارد با آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس رقابت کند (اپل امسال رنگ سیاه ذغالی را برای اولین بار در گوشی های خود به کار برد). علاوه بر این، نوآوری جدیدی را نیز در صنعت گوشی های خود به کار برده است. در واقع سامسونگ با این کار به دو هدف رسیده است.

انتظار می رود گوشی سامسونگ گلکسی S7 edge با رنگ سیاه براق از ماه آینده وارد بازار ایالات متحده آمریکا شود و به چالش بزرگی برای کاربران در فصل تعطیلات تبدیل گردد.

حالا نمی دانیم بگوییم که سامسونگ باز هم از اپل تقلید کرده است یا خیر. قضاوت را بر عهده خودتان می گذاریم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب