مهلت ثبت‌نام در جشنواره ایران‌ساخت تمدید شد

دکتر پرویز کرمی، دبیرکل جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت از تمدید ثبت‌نام و ثبت اثر در این رویداد، تا 15 آذر خبر داد.

مهلت ثبت‌نام در جشنواره ایران‌ساخت  تمدید شد

دکتر پرویز کرمی، دبیرکل جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت از تمدید ثبت‌نام و ثبت اثر در این رویداد، تا 15 آذر خبر داد.

پرویز کرمی، دبیرکل جشنواره ملی، فرهنگی و هنری "ایران ساخت" در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در این باره گفت: «به دلیل استقبال هنرمندان، فعالان اقتصادی و علاقه‌مندان کشور، فراخوان ایران ساخت تا 15 آذر و برای آخرین بار تمدید شده است.»

کرمی گفت: «بنابراین، صاحبان آثار در حوزه تولید محتوا برای حمایت کالا و خدمات دانش‌بنیان ایرانی، تا پایان روز دوشنبه 15 آذر فرصت دارند آثارشان را از طریق وب‌سایت iranksaakht.ir یا به صورت فیزیکی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. با توجه به فشردگی جلسات داوری و زمان اندکی که تا زمان برگزاری این رویداد در دی وجود دارد، دیگر امکان تمدید فراخوان وجود ندارد.»

جشنواره ملی فرهنگی هنری «ایران ساخت» با اهداف «جریان‌سازی و تولید محتوا برای فضای مجازی مرتبط با چرخه تجاری سازی، کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان» ، «حمایت از خدمات و تولیدات دانش‌بنیان ساخت ایران»، «ساماندهی واردات بی‌رویه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت» و «کمک به برجسته‌سازی کالاهای مرغوب ایرانی»، در بخش ادبیات، هنرهای تجسمی، رسانه‌های دیداری و شنیداری، رسانه‌های دیجیتال و ایده بازار به همت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و با شعار «فناوری ایرانی، کسب و کار ایرانی» از 16 تا 18 دی‌ برگزار می‌شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب