نسخه‌ی بتای اندروید 7 نوقا برای آنر 8 هواوی منتشر شد

نسخه‌ی بتای اندروید 7 نوقا برای گوشی Honor 8 هواوی، در اختیار اعضای Beta Program شرکت آنر قرار گرفت.

نسخه‌ی بتای اندروید 7 نوقا برای آنر 8 هواوی منتشر شد

نسخه‌ی بتای اندروید 7 نوقا برای گوشی Honor 8 هواوی، در اختیار اعضای Beta Program شرکت آنر قرار گرفت.

دارندگان گوشی آنر ۸ و افرادی که در برنامه‌ی بتای شرکت هواوی ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند رابط کاربری EMUI 5.0 را بر اساس اندروید ۷ نوقا دریافت کنند.

همکاری آنر با اعضای سایت XDA Developer به‌منظور جذب کاربران برای شرکت در این برنامه از هفتم نوامبر شروع شده است و در حال حاضر بیش از ۶۰ نفر از متقاضیان انتخاب‌شده در این طرح قادر هستند نسخه‌‌های جدید سیستم عامل اندروید را قبل از عرضه‌ی رسمی، مورد تست و بررسی قرار دهند.

EMUI 5.0 که ما آن را ابتدا در گوشی هواوی میت ۹ دیدیم، دارای طراحی تازه با الهام از رنگ سبز متمایل به آبی دریای اژه، امنیت بیشتر و قابلیت افزودن App Drawer (کشوی برنامه‌ها) به صفحه‌ی هوم است. مواردی که دوستداران اندروید خام و اصیل علاقه‌ی بیشتری به آن‌ها نشان می‌دهند.

در بررسی‌های انجام‌شده بر روی آنر ۸، مشکلات آزاردهنده‌ی نرم‌افزاری مشاهده شده که بر اساس وعده شرکت هواوی، قرار است در طول یک سال اول عرضه‌ی این گوشی، هر سه ماه آپدیت و ویژگی‌های جدیدی  برای آن ارائه شود.هنوز تاریخ دقیقی از انتشار نسخه‌ی نهایی اندروید ۷ نوقا به‌صورت Over-the-Air برای آنر ۸ اعلام نشده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
معرفه و نکره (علامت های اعراب فرعی) از عربی چهارم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : فرزاد قنبری