ب‌.ام‌.و خدمات شارژ هوشمند ارائه می‌کند

خودروهای برقی اما باز هم کاملا پاک نیستند و نیروی آن‌ها بسته به محل زندگی کاربر، از منابع مختلفی از نیروگاههای با سوخت زغال سنگ گرفته تا باتری تامین می‌شود.

ب‌.ام‌.و خدمات شارژ هوشمند ارائه می‌کند

به گزارش ایسنا به نقل از گیزمگ، این سیستم از پیش‌بینی‌های هواشناسی برای تنظیم یک برنامه شارژ هوشمند بهره می‌برد.

این خدمات هوشمند برای شارژ بهینه قابل پیش‌بینی و مقرون بصرفه، خودروها را به انرژی وصل می‌کند. از این رو، ب.ام‌.و نخستین خودروسازی است که به مشتریانش سیستمی ارائه می‌کند که شارژ خودرو را بطور هوشمند با زندگی روزمره ترکیب کرده و در عین حال، به کاهش چشمگیر هزینه‌های سوخت کمک می‌کند.

سرویس شارژ دیجیتال به بهینه‌سازی فناوری شارژ برای خودروهای ب.ام‌.و سری i و بی‌ام‌و iPerformanceپرداخته و در مراحل بعدی در خودروهای سایر برندها گسترش خواهد یافت.

بازارهای آزمایشی برای این سرویس تا اوایل سال 2017 در آلمان و هلند خواهند بود و پس از آن در کشورهای دیگر نیز ارائه می‌شوند.

پس از فعالسازی، این سرویس بطور کاملا مستقل و خودکار تمام فرآیند سوخت‌گیری را انجام می‌دهد. سرویس شارژ دیجیتال ب.ام‌.و مبتنی بر دو عملکرد هسته‌ای تعرفه‌ها و شارژ خورشیدی بهینه‌سازی شده خودرو است.

این سرویس در شرایط شارژ دارای تعرفه بهینه، برنامه شارژ را با تعرفه برق مشتری تنظیم می‌کند. هزینه بهره‌وری فرآیند شارژ ارتقا یافته و خودرو بطور خودکار در پایین‌ترین نرخ برق شارژ می‌شود.

خودروی ب.ام‌.و سری i در بازارهای منتخب با ارائه‌دهندگان انرژی نوآورانه همکاری می‌کند، از این رو  مشتریان حتی می‌توانند بازپرداخت هزینه خود را دریافت کنند.

در شرایط شارژ بهینه خورشیدی، سرویس شارژ دیجیتال ب.ام‌.و با سیستم فتوولتائیک داخلی تنظیم می‌شود. این سرویس به پیش‌بینی انرژی خورشید براساس پیش‌بینی هواشناسی و خروجی سیستم فتوولتائیک نصب و مشخص شده توسط مشتری می‌پردازد و یک برنامه شارژ ایجاد می‌کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب