جزئیات مربوط به بروزرسانی اساسی بازی No Man's Sky

بازی مورد انتظار No Man's Sky بعد ار چندبار تاخیر، در مرداد امسال عرضه شد

جزئیات مربوط به  بروزرسانی اساسی بازی No Man's Sky
بعد از اعلامیه اخیر استودیوی Hello Games، شان موری، خالق بازی No Man's Sky، که از زمان شکست فاجعه بار این بازی تا کنون سکوت کرده بود، همزمان با انتشار جزئیات آخرین بروزرسانی این بازی که با عنوان «بروزرسانی اساسی» از آن یاد می‌شود سخن گفت.

بازی مورد انتظار No Man's Sky بعد ار چندبار تاخیر، در مرداد امسال عرضه شد، اما بر خلاف همه‌ی انتظاراتی که از بازی می‌رفت، نه تنها طرفداران را راضی نکرد، بلکه با انتقاد‌های کوبنده‌ای از طرف آنها و منتقدین رو‌به‌رو شد. استودیوی Hello Games، سازنده بازی نیز ماه‌ها سکوت کرد تا نهایتا چند روز پیش با معرفی «بروزرسانی اساسی»، وعده بهبود‌های فراوان در No Man's Sky را داد. اما روز گذشته شان موری، خالق این بازی بالاخره سکوتش را شکست و جزئیات آپدیت نسخه ‍۱.۱ بازی را اعلام کرد.

شان موری، در پستی توییتری اعلام کرد:

اگر چند ماه اخیر بجای ما زندگی می‌کردید، می‌دانستید که این چقدر برایمان ارزش دارد. این بروزرسانی ۱.۱ است.

یکی از تغییرات جدید، اضافه شدن ۳ حالت جدید به بازی است. اول حالت Normal که به عنوان حالت پیش‌فرض بازی در زمان عرضه محسوب می‌شود، دوم حالت Creative که به شما اجازه می‌دهد بدون هیچ محدودیتی در جهان بازی کاوش کنید و همچنین پایگاه خود را بسازید و در آخر حالت سخت‌تر Survival ، که مناسب بازیکنان حرفه‌ای‌تر است.

همانطور که پیش از این گفته شده بود، بزرگترین تغییر بازی در بروزرسانی جدید، امکان ساخت پایگاه‌های کوچک و بزرگ است. علاوه بر آن از این پس می‌توانید جانوران بی‌گانه را استخدام کنید تا در کاوش‌هایتان به شما کمک کنند. همچنین منابع و تکنولوژی‌های جدیدی به بازی اضافه شده است که می‌توانید آن‌ها را پیدا کرده و در ساخت و ساز‌های خود از آن‌ها استفاده کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب