تازه‌ترین نوآوری در هوانوردی؛ هلیکوپترهای بدون سرنشین

این هلیکوپتر که UH-1H نام دارد، یکی از پروژه هایی است که توسط مرکز تحقیقات هوایی Aurora در ایالت ویرجینیای آمریکا دنبال می‌شود

تازه‌ترین نوآوری در هوانوردی؛ هلیکوپترهای بدون سرنشین

این هلیکوپتر که UH-1H نام دارد، یکی از پروژه هایی است که توسط مرکز تحقیقات هوایی Aurora در ایالت ویرجینیای آمریکا دنبال می شود. در این پروژه، از یکی دیگر از سیستم های توسعه یافته توسط این مرکز نیز استفاده می شود. این سیستم TALOS نام دارد و در رده سیستم های لجستیک هوایی خودکار تاکتیکی قرار می گیرد و می تواند بسته به نیاز نیروها، هلیکوپترهای بدون سرنشین را به محل اعزام کند.


این مرکز در توضیحاتی که درباره هلیکوپتر UH-1H داده گفته "هدف اصلی این برنامه، فراهم کردن امکان تحویل سریع محموله ها توسط سیستم های بدون سرنشین و با قابلیت پرواز عمودی است."


مرکز Aurora امید دارد که نهایتأ تا سال 2018 بتواند سیستم TALOS را به طور آزمایشی مورد استفاده قرار دهد. بودجه این پروژه توسط دفتر پژوهش های دریایی تامین می شود.


جان ویسلر از مدیران ارشد مرکز Aurora گفته "در واقع می توان گفت که TALOS چیزی فراتر از وسیله ای با قابلیت پرواز است. این سیستم، مجموعه ای از هوش های مصنوعی است که با هدف پاسخ به نیازهای هواپیماهای متعارف و همچنین بدون سرنشین طراحی شده است. این پروژه نقطه ای کلیدی برای آینده مشتریان ما به شمار می رود. این در واقع قابلیتی جدید برای ناوگان کنونی ارتش ها به شمار می رود."


در بخشی از بیانیه Aurora آمده که این مرکز توانسته سیستم TALOS را روی هلیکوپتر بدون سرنشین بوئینگ H-6U با موفقیت آزمایش کند و حالا مطمئن است که می توان آن را روی همه هلیکوپترهای سرنشین دار و بدون سرنشین بکار برد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب