هزینه تولید گلکسی اس 8 سامسونگ،بیشتر از مدل‌های قبلی این شرکت

این روزها بسیاری از کمپانی‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند به استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیای در محصولات خود روی آورده اند

هزینه تولید گلکسی اس 8 سامسونگ،بیشتر از مدل‌های قبلی این شرکت

این روزها بسیاری از کمپانی های تولیدکننده گوشی های هوشمند به استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیای در محصولات خود روی آورده اند و از این رو، تولید و یا دسترسی به چنین قطعاتی می تواند هزینه های زیادی را برای این شرکت ها به دنبال داشته باشد.

از طرفی دیگر، اضافه کردن یک قابلیت و یا سخت افزار جدید به اسمارت فون، نیازمند طراحی دوباره محل قرارگیری قطعات است و همین امر دردسرهای تازه ای را برای مهندسان این کمپانی ها به وجود آورد.

در همین رابطه، امروز منابع خبری چینی ادعا کرده اند که هزینه تولید گوشی گلکسی 8 برای کمپانی سامسونگ، بیشتر از آن چه این شرکت برای تولید گوشی های قبلی سری گلکسی اس خرج کرده است، آب خواهد خورد که این امر بیشتر به دلیل استفاده از فضای ذخیره سازی 256 گیگابایتی‌ عنوان شده است.

همانطور که در خبرها داشتیم در طی هفته های اخیر شایعاتی در خصوص مجهز بودن گلکسی اس 8 سامسونگ به حافظه 256 گیگابایتی در فضای وب منتشر شده که تحقق این شایعه دور از ذهن نیست.

بنابر آخرین برآوردها، مجموع هزینه هایب که سامسونگ برای تولید این گوشی خرج خواهد کرد، افزایشی 28 درصدی را در مقایسه با مدل های قبلی این شرکت به خود خواهد دید. اما این مسئله جای هیچگونه نگرانی ندارد چرا که بعید به نظر می رسد که سامسونگ بخواهد این هزینه ها را از جیب مشتریان جبران کند.

گفته می شود که افزایش قیمت این گوشی طبق روال سال های قبل و به طور معقول خواهد بود و به ادعای برخی تحلیگران، چنین تصمیمی می تواند در مقطع کنونی بسیار منطقی باشد چرا که سامسونگ بخش قابل توجهی از طرفداران خود را به دلیل مشکلات پیش آمده برای گلکسی نوت 7 از دست داده و اکنون بهترین زمان است که این شرکت بتواند با گلکسی اس 8، باری دیگر طرفداران برندش را به سمت خود بکشاند. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب