انتشار جزئیات بیشتر از قابلیت‌های گلکسی S8 سامسونگ

چند سالی است که شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند به ساخت گوشی هایی با حافظه داخلی با ظرفیت بالا روی آورده اند.

انتشار جزئیات بیشتر از قابلیت‌های گلکسی S8 سامسونگ

چند سالی است که شرکت های تولیدکننده گوشی های هوشمند به ساخت گوشی هایی با حافظه داخلی با ظرفیت بالا روی آورده اند. آیفون 7 اکنون دارای 256 گیگابایت حافظه داخلی است و به نظر می رسد سامسونگ هم برنامه مشابهی را برای گلکسی S8 در نظر دارد.


براساس تازه ترین شنیده ها، گلکسی S8 دارای حافظه داخلی با ظرفیت 64 گیگابایت خواهد بود و در کنار آن، از کارت حافظه SD نیز پشتیبانی خواهد کرد. با این حال، برخی شنیده ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد گلکسی S8 را بدون امکان پشتیبانی از کارت حافظه و با 256 گیگابایت حافظه داخلی تولید کند.


اما در رابطه با رم این گوشی، بعید به نظر می رسد که گلکسی S8 دارای هشت گیگابایت رم باشد. در عوض، اکثر شایعات به ظرفیت شش گیگابایتی برای رم اشاره دارند.یکی دیگر از ویژگی های احتمالی گلکسی S8 سامسونگ، دستیار صوتی آن با نام Bixby خواهد بود. سامسونگ به تازگی پتنتی را به ثبت رسانده که به نظر می رسد نامی برای دستیار صوتی اش با صدای زنانه خواهد بود.


به نظر می رسد یکی از قابلیت های این دستیار صوتی، امکان پرداخت هزینه با استفاده از فرامین صوتی باشد. این بدان معنا است که می توان با دستورات صوتی، پرداحت موبایلی را فعال کرد. هنوز مشخص نیست که سامسونگ چه راهکاری برای حفظ امنیت این فناوری در دست اقدام دارد. شاید کاربر ملزم باشد تا برای تایید پرداخت، اسکن چشم یا انگشت را نیز انجام دهد یا اینکه این فناوری فقط با صدای کاربر کار می کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب