پرچم دار بعدی شیائومی احتمالاً به اسنپدراگون 835 مجهز می‌شود

هفته پیش، تصویری از نسخه آزمایشی و اولیه پرچم دار بعدی شیائومی موسوم به Mi 6 منتشر شد که توجه‌های زیادی را به خود جلب کرد.

پرچم دار بعدی شیائومی احتمالاً به اسنپدراگون 835 مجهز می‌شود

هفته پیش، تصویری از نسخه آزمایشی و اولیه پرچم دار بعدی شیائومی موسوم به Mi 6 منتشر شد که توجه های زیادی را به خود جلب کرد. اما اکنون یکی از مشخصه های فنی مهم این محصول نیز پیش بینی شده است.به نظر می رسد که در سال 2017، اکثر گوشی های هوشمند، به چیپست جدید ساخت کوالکوم، یعنی اسنپدراگون 835 مجهز شوند. اگر شایعات اخیر در خصوص گوشی شیائومی Mi6 به واقعیت تبدیل شوند، باید این محصول را هم جزو دارندگان این پردازنده بدانیم.

 

ظاهراً این پیش بینی و شایعه، بر طبق گفته هایKevin Wong ، مدیرعامل موسسه تحقیقاتیIHS Markit ، صورت گرفته و برای اثبات آن مدرک بیشتری در دست نیست.هنوز اطلاعات دقیقی از Mi 6 در دست نیست و فقط آن طور که در تصویر درز شده از آن در Weibo مشخص است، ظاهر این گوشی بسیار زیبا و شیک است و قابی کوچک هم در اطراف قسمت های بلندتر بدنه آن وجود دارد. علاوه بر این ممکن است در قسمت پشت این اسمارت فون کمی انحنا وجود داشته باشد که قطعاً برای مشاهده آن باید بیشتر صبر کنیم. برخی نیز حدس زده اند که این محصول از طراحی منحصر به فرد گوشی Mi MIX برخوردار خواهد بود که در این خصوص باز هم شواهدی در دست نیست.

 

انتظار می رود پرچم دار بعدی شیائومی در CES 2017 و در اولین حضور این کمپانی چینی در یکی از بزرگ ترین رویدادهای فناوری جهان، رونمایی شود.با توجه به این که بیشتر گوشی های شیائومی در کشورهای آسیایی عرضه شده اند، باید ببینیم آیا این شرکت تصمیم به عرضه پرچم دار بعدی خود در آمریکا خواهد گرفت یا خیر.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب