نمایشگر 70 اینچی Dell برای کلاس‌های درس رونمایی شد

شرکت دل از نمایشگر تاچ اسکرین غول پیکر جدیدی به نام Dell Interactive Conference Room Monitor رونمایی کرده است.

نمایشگر 70 اینچی Dell برای کلاس‌های درس رونمایی شد

شرکت دل از نمایشگر تاچ اسکرین غول پیکر جدیدی به نام Dell Interactive Conference Room Monitor  رونمایی کرده است. نمایشگری که در واقع جایگزین تخته وایت بردهای تعاملی موجود در بازار خواهد شد و به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از انگشت خود یا یک قلم هوشمند روی آن بنویسند. این نمایشگر هم چنین می تواند محتوای مورد نیاز برای ارایه یا سایر داده‌های درسی را نمایش دهد و به این ترتیب دیگر نیازی به ویدیو پروژکتور نخواهد بود.

 

دل نمایشگر جدید خود را برای مصارف خانگی و کاربران عادی طراحی نکرده است، این مانیتور به صورت خاص مناسب استفاده در محیط‌های آموزشی و هم چنین کسب و کارهایی است که به یک نمایشگر تعاملی صفحه تخت (Interactive Flatpanel Display) نیاز دارند.

 

 این مانیتور که به اختصار C7017T نام دارد با وجود ابعاد بزرگ، نمی‌تواند بسیاری از سایر مانیتورهای بزرگ موجود در بازار را به چالش بکشد، زیرا رزولوشن آن تنها 1080p است، کیفیتی که برای استفاده در کلاس درس یا اتاق هیئت مدیره کاملا مناسب است اما نمی تواند جایگزین تلویزیون 4K مورد نظر شما شود.

 

مانیتور C7017T دارای قابلیت پشتیبانی از 10 لمس همزمان است و برای اینکه اثر انگشت کاربران روی آن به جا نماند، به دو قلم لمسی هوشمند نیز مجهز شده است. در هر حال اگر میانه خوبی با قلم‌های استایلوس ندارید برای کار با این مانتیور با انگشتان دست خود نیز مشکلی نخواهید داشت زیرا به گفته دل، این مانیتور به یک لایه محافظ ضد لکه و هم چنین لایه محافظ ضد تابش مجهز شده است.

 

این مانیتور هم چنین دارای پورت‌های ورودی مختلف است که برای معلمانی که می خواهند دستگاه‌های مختلفی را به آن متصل کنند، بسیار کاربردی خواهد بود. خریداران هم چنین می‌توانند به صورت دلخواه نسخه‌ای از این مانتیور را خریداری کنند که از اتصال وایرلس نیز پشتیبانی می‌کند.

 
نمایشگر 70 اینچی Dell برای کلاس‌های درس رونمایی شد

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب