برخی از مک بوک پروهای جدید اپل با اختلال در تصویر مواجهند

مک بوک پروی سال 2016 اپل هم چنان خبرساز است. این محصول با وجود قیمت بالایی که دارد، اما به دلیل برخی کاستی‌ها و نقص‌ها در عملکردش، باعث نارضایتی برخی کاربرانش شده است.

برخی از مک بوک پروهای جدید اپل با اختلال در تصویر مواجهند

مک بوک پروی سال 2016 اپل هم چنان خبرساز است. این محصول با وجود قیمت بالایی که دارد، اما به دلیل برخی کاستی ها و نقص ها در عملکردش، باعث نارضایتی برخی کاربرانش شده است. به تازگی تعدادی از خریداران مک بوک پروهای 2016 اپل، ویدیوهایی را در شبکه های اجتماعی و یوتیوب منتشر کرده اند که در آن ها مشکل فنی در نمایش تصویر لپ تاپ های جدید اپل به وضوح دیده می شود.

 

بر طبق گفته های این کاربران، این مشکل هم در مک بوک پروهای مجهز به پردازنده گرافیکی مجزا دیده شده و هم در آن هایی که از GPU قرارگرفته در مادربورد استفاده می کنند. بنابراین احتمال می رود که مشکل سخت افزاری نباشد و بیشتر به درایور این دستگاه ها مربوط باشد.

 

بیشترین لپ تاپی که با این مشکل رو به رو شده، مدل 15 اینچی مک بوک پرو بوده است، بنابراین فعلاً نسخه کوچک تر یا همان 13 اینچی این محصول در امان است.اما یک مشکل رایج دیگر که کاربران گزارش داده اند نشان می دهد که اختلال در تصویر به هنگام کار با نرم افزارهای Adobe؛ همچون Adobe Media Encoder و Lightroom رخ می دهد.در حال حاضر برای حل این اختلال، هیچ به روز رسانی و یا راه حلی ارایه نشده است و کاربران مک بوک پروها فعلاً باید با آن کنار بیایند.

 

شاید اگر کاربران به اپل استورها سر بزنند، به آن ها لپ تاپی جدید تحویل داده شود؛ البته این موضوع هنوز مشخص نیست و تنها می تواند باعث دلگرمی و امیدواری این دسته از دارندگان لپ تاپ های جدید اپل شود. اما قطعاً اپل به زودی برای رفع این اشکال، راه حلی را پیش روی کاربران خود قرار خواهد داد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب