باگ عجیب در جستجوی سیری

باگ جدید سیری تصاویر و مخاطبین را بدون نیاز به وارد کردن پسورد به سایرین نشان می‌دهد.

باگ عجیب در جستجوی سیری

اخیراً یک نقص فنی جدید در دستیار صوتی آیفون موسوم به سیری کشف شده است که به همه کاربران دستگاه های آیفون اجازه می دهد بدون اطلاع صاحب گوشی، به تصاویر و یا مخاطبین ذخیره شده در گوشی دسترسی پیدا کنند.


باگ جدید سیری تصاویر و مخاطبین را بدون نیاز به وارد کردن پسورد به سایرین نشان می دهد. برای تست عملی این نقص نرم افزاری، کافیست که سیری را باز کنید و از دستیار صوتی خود بخواهید که یک جستجوی توییتری انجام دهد. اگر نتایج این جستجو حاوی اطلاعات ذخیره شده در بخش مخاطبین گوشی مانند آدرس ایمیل و غیره بود، از تاچ سه بعدی استفاده کنید و گزینه Add to Existing Contact را انتخاب کنید. این کار نه تنها می تواند لیست مخاطبین شما را باز کند، بلکه از طریق لیستی که مورد استفاده قرار داده اید به تصاویر ذخیره شده در گوشی خود نیز دسترسی خواهید داشت.


برای جلوگیری از این باگ می توانید یکپارچه سازی توییتر و گالری تصاویر سیری را غیر فعال کنید. برای این کار باید به بخش تنظیمات رفته و از قسمت توییتر، سیری را خاموش کنید (Settings > Twitter). بعد از انجام این مرحله باید به بخش های Settings > Privacy > Photos رفته و دوباره دسترسی سیری به گالری تصاویر را غیر فعال کنید.


در نظر داشته باشید در اولین باری که برای جستجوی توییتر از سیری استفاده می کنید، باید هویت خود و مالکیت گوشی را با وارد کردن پسورد صحیح و یا تاچ آیدی اهراز کنید. بعد از وارد کردن پسورد، افرادی که از وجود این باگ باخبر باشند می توانند به صورت مخفیانه به لیست مخاطبین و گالری تصاویر شما دسترسی پیدا کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب