خودروی تمام الکتریکی مازراتی سال 2020 میلادی خواهد آمد

در هر حال مازراتی اکنون اعلام کرده که اولین خودروی الکتریکی این شرکت نسخه تمامی الکتریکی خودروی اسپرت Alfieri خواهد بود که در سال 2020 وارد بازار می‌شود.

خودروی تمام الکتریکی مازراتی سال 2020 میلادی خواهد آمد

مازراتی پیش از این تایید کرده بود که قصد دارد مانند بسیاری از شرکت های خودرو وارد عرضه تولید خودروهای الکتریکی شود گرچه تصور تولید چنین خودرویی توسط مازراتی بسیار سخت است. در هر حال مازراتی اکنون اعلام کرده که اولین خودروی الکتریکی این شرکت نسخه تمامی الکتریکی خودروی اسپرت Alfieri خواهد بود که در سال 2020 وارد بازار می شود.

 

زمانی که برای اولین بار گفته شد مازراتی قصد تولید خودروهای الکتریکی دارد، گزارش ها از عرضه اولین نمونه این خودروها در اواخر دهه جاری به بازار خبر می دادند. و اکنون مشخص شده که این گزارشها با زمان بندی مازراتی مطابقت دارند.

 

به گفته مازراتی، نسخه تمام الکتریکی Alfieri پس از عرضه این خودرو در سال 2019 میلادی، در بازار به فروش خواهد رسید. مازراتی به این زمان اضافه نیاز دارد زیرا طراحی بدنه Alfieri به بهبودهای زیادی برای مصرف انرژی کمتر و هم چنین کاهش وزن نیاز دارد. مازراتی در حال کار بر روی این خودروهای جدید است زیرا قصد دارد پس از سال 2018، برنامه های طراحی محصول فعلی خود را متحول کند.

 

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی درباره قیمت خودروی الکتریکی مازراتی اعلام نشده است. ممکن است مجبور باشیم برای اطلاع از قیمت این خودرو و دامنه حرکتی آن پس از یک بار شارژ، تا چندین سال دیگر منتظر بمانیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب