این موتورسیکلت یک غول جذاب است

یک خودروساز معروف آلمانی از طرح خلاقانه موتورسیکلت هوشمندی رونمایی کرده که می‌توان آن را نمایشی قدرتمند از آینده این صنعت به شمار آورد.

این موتورسیکلت یک غول جذاب است

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از یانکودیزاین، بی ام و به عنوان یکی از معتبرترین برندهای خودروسازی در دنیا که در زمینه طراحی و ساخت انواع موتورسیکلت نیز شهرت جهانی دارد از طرح اولیه محصولی متفاوت از حیث ساختار فنی و آیرودینامیکی رونمایی کرده که حیرت و تحسین کارشناسان این عرصه را به همراه داشته است.

این موتورسیکلت غول پیکر Vision ۱۰۰ نام دارد و هوشمند بودن مهمترین ویژگی آن به شمار می آید. در واقع این موتورسیکلت آنقدر هوشمند است که چشم انداز صنعت موتورسیکلت سازی جهان را دستخوش تغییرات شگرف کند.

این فناوری جدید محصولی از BMW Motorrad است که نه تنها هوشمند است بلکه به عنوان یک سیستم حرکتی خودکار قابل اطمینان معرفی شده است.

این موتورسیکلت به گونه ای طراحی شده که احتمال بروز تصادف با آن تقریبا صفر است. از این رو موتورسیکلت سوار به جای کلاه ایمنی از نوعی عینک فوق پیشرفته استفاده می کند که در واقع یک نمایشگر با کارایی زیاد است.

نگاهی دقیق به ساختار این موتورسیکلت نشان از آن دارد که این محصول دسته کمی از ایده های علمی و تخیلی ندارد اما ازآنجا که بی ام و آن را ارایه کرده پیش بینی می شود روزی رنگ واقعیت به خود بگیرد.
منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب