ریموت کنترل جدید گوپرو با قابلیت ثبت عکس با دستورهای صوتی

یکی از مهم‌ترین مزایای دوربین‌های جدید Hero5 Black و Hero Session شرکت گوپرو این است که به کاربران امکان می‌دهد از فرمان‌های صوتی برای انجام کارهای مختلف استفاده کنند

ریموت کنترل جدید گوپرو با قابلیت ثبت عکس با دستورهای صوتی

یکی از مهم ترین مزایای دوربین‌های جدید Hero5 Black و Hero Session شرکت گوپرو این است که به کاربران امکان می‌دهد از فرمان‌های صوتی برای انجام کارهای مختلف استفاده کنند برای مثال شروع و اتمام فیلمبرداری، ثبت عکس، تغییر حالت، ثبت چندین عکس پشت سر هم یا خاموش کردن دوربین. این قابلیت در استفاده‌های روزمره عملکرد خوبی دارد با این حال ممکن است در فضاهای باز، وزش باد مانع از رسیدن صدای شما به میکروفون داخلی دوربین شود.

 

برای حل این مشکل شرکت گوپرو اکنون از محصول جدیدی به نام Remo رونمایی کرده است، یک ریموت کنترل که از طریق صدای کاربر کنترل می‌شود و در کنار دوربین‌های جدید کنترل صوتی گوپرو قابل استفاده است.

 

این ریموت گیره‌ای جدید درست مانند دوربین Hero5 Black ضد آب است البته قابلیت غوطه شدن آن در آب از 10 متر به 5 متر کاهش پیدا کرده است. Remo درست مانند دوربین‌های جدید گوپرو به همان دستورهای صوتی به 10 زبان مختلف واکنش نشان می‌دهد.

 

علاوه بر مفید بودن برای کنترل صدای باد، کاربران می‌توانند این ریموت را به حیوانات یا فرزندان خود متصل کنند تا بتوانند از راه دور، فیلمبرداری را آغاز کنند. در این حالت این ریموت تا فاصله 10 متری از دستورهای صوتی پشتیبانی می‌کند.

 

Remo در حال حاضر با قیمت 80 دلار قبال خرید است و کاربران می‌توانند از گیره یا مچ بند قرار داده شده در جعبه در موقعیت مختلف برای متصل کردن این ریموت به لباس خود یا بستن آن به مچ دستشان استفاده کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب