آپدیت جدید حالت رانندگی آتو پایلوت تسلا اواخر آذر عرضه می‌شود

شرکت خودروسازی تسلا، مدتی پیش اعلام کرده بود که در بروزرسانی جدید حالت رانندگی آتو پایلوت یا خودکار در اتومبیل‌های این شرکت، قابلیتی جدید اضافه خواهد شد

آپدیت جدید حالت رانندگی آتو پایلوت تسلا اواخر آذر عرضه می‌شود

شرکت خودروسازی تسلا، مدتی پیش اعلام کرده بود که در بروزرسانی جدید حالت رانندگی آتو پایلوت یا خودکار در اتومبیل های این شرکت، قابلیتی جدید اضافه خواهد شد که بر اساس آن، از سیستم راداری برای شناسایی اشیا و افراد در مسیر خودروها استفاده خواهد شد. پس از آن هم، تسلا ویدیوی دموی جدیدی را منتشر کرد که نشان می‌دهد یک خودروی الکتریکی خودکار حین مسیریابی در خیابان‌ های محلی چه چیزهایی را مشاهده می کند.

 

جذابیت این قابلیت بسیار زیاد است و افراد زیادی را به این فکر واداشته که یکی از خودروهای مدل اس یا مدل ایکس این شرکت را که مجهز به قابلیت آتو پایلوت ارتقا یافته است، خریداری کنند. اما چه زمانی قرار است این بروزرسانی عرضه شود؟ مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک خود به این پرسش پاسخ داده و به یکی از دارندگان خودروی جدید مدل اس تسلا گفته که آپدیت قابلیت آتو پایلوت تقریباً تا سه هفته دیگر یا به عبارتی اواخر آذرماه عرضه می شود.

 

قطعاً این بروزرسانی می تواند هدیه ای فوق العاده برای صاحبان خودروهای جدید تسلا در سال جدید میلادی به حساب بیاید. هرچند تسلا سابقه خوبی در خوش قول بودن ندارد و اگر عرضه این آپدیت بیشتر از سه هفته طول بکشد، باز هم نباید از ایلان ماسک و همکارانش دلخور شد.

 

آن طور که ویدیوی دمویی که اخیراً توسط تسلا منتشر شده نشان می دهد، یکی از اهداف بلند مدت تسلا که احتمالاً تا پایان سال 2017 تحقق یابد، ارایه بروزرسانی های ماهانه است؛ با هدف ارتقای قابلیت هایی نظیرهدایت خودکار خودرو از طریق دوربین های اضافه در خودروهای جدید و هم چنین ارتقای قابلیت Smart Summon که تنها به حرکت خودرو در یک خط مستقیم محدود نمی شود. اما برای دریافت این بروزرسانی ها هنوز ماه ها باید صبر کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب