رندرهای جدید P10 از احتمال بکارگیری نمایشگر خمیده خبر میدهد

گوشی هوشمند هواوی P9 اوایل سال جاری میلادی رونمایی شد و یکی از قابل توجه‌ترین ویژگی‌های این گوشی ساختار دوربین با لنز دوال مبتنی بر فناوری Leica در قاب پشتی بود

رندرهای جدید P10 از احتمال بکارگیری نمایشگر خمیده خبر میدهد

گوشی هوشمند هواوی P9 اوایل سال جاری میلادی رونمایی شد و یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این گوشی ساختار دوربین با لنز دوال مبتنی بر فناوری Leica در قاب پشتی بود به این ترتیب کاربران می توانند با P9 خود تصاویر بسیار با کیفیتی را ثبت کنند. با این حال طراحی کلی این گوشی آن چنان که باید حرفی برای گفتن نداشت.

اما به نظر می رسد که قرار است سال آینده این شرایط تغییر کند. با توجه به رندرهای جدیدی که از هواوی P10 منتشر شده است، احتمالا هواوی این بار در اقدامی مشابه با شرکت سامسونگ، از طراحی خمیده استفاده خواهد کرد. همان طور که در تصویر بالا می بینید، P10 احتمالا درست مانند گوشی های سری Edge و گلکسی نوت 7 سامسونگ دارای نمایشگری خمیده در طرفین خود خواهد بود.

علاوه بر این به نظر می رسد که هواوی همچنان به همکاری خود با شرکت Leica ادامه خواهد داد زیرا مطابق با این رندرهای جدید باز هم شاهد استفاده از ساختار لنز دوال در قاب پشتی این گوشی هستیم. در هر حال این چیزی است که از ظاهر این گوشی برداشت می شود و مطمئن نیستیم که هواوی در قلب اسمارت فون جدید خود چه تغییراتی را اعمال کرده و یا اینکه از چه موتور پردازش تصاویری استفاده کرده است.

از سوی دیگر ظاهرا این بار خبری از دکمه هم فیزیکی نخواهد بود و کاربران به جای سنسور اثر انگشت مربع از سنسوری دایره ای شکل در قاب پشتی استفاده خواهند کرد.

در هر حال نمی توانیم به صورت 100 درصد به معتبر بودن این خبر اطمینان داشته باشیم و باید منتظر اخبار رسمی بمانیم. هنوز هیچ اطلاعاتی درباره زمان رونمایی از این گوشی منتشر نشده است اما با توجه به پیش رو بودن نمایشگاه های CES و MWC در سال 2017، می توانیم منتظر برگزاری کنفرانس خبری هواوی در یکی از این رویدادها باشیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب