1میلیارد دلار خرید black friday با گوشی هوشمند

تحقیقات جدید شرکت "Adobe" نشان می‌دهد مردم آمریکا بیش از 1.2 میلیارد دلار از خریدهای خود در بزرگترین روز خرید سال را از طریق موبایل‌های خود انجام داده‌اند.

1میلیارد دلار خرید black friday با گوشی هوشمند

تحقیقات جدید شرکت "Adobe" نشان می‌دهد مردم آمریکا بیش از 1.2 میلیارد دلار از خریدهای خود در بزرگترین روز خرید سال را از طریق موبایل‌های خود انجام داده‌اند. این اولین باری است که خریدهای انجام شده از طریق موبایل در black friday از مرز  1میلیارد دلار می‌گذرد.

بیش از 5.27 میلیارد دلار خرید آنلاین در روز جشن شکرگزاری و black friday انجام گرفت که سهم جشن شکرگزاری 1.89 میلیارد و سهم جمعه سیاه 3.34 میلیارد دلار بوده است. در حقیقت، اکثریت بازدیدها از فروشگاه‌های آنلاین در جمعه سیاه از طریق اسمارت‌فون‌ها انجام گرفته، به زبان آمار 45 درصد از طریق اسمارت‌فون و 10 درصد از طریق تبلت انجام شده که مجموعا 55 درصد بازدید آنلاین را دربر می‌گیرد. اما درصد خرید از طریق این دستگاه‌ها از این مقدار کمی پایین‌تر است که طبق آمار منتشر شده از "Adobe"، 25 درصد خریدها از طریق اسمارت‌فون و 11 درصد از طریق تبلت انجام گرفته که جمعا 36 درصد کل خریدها از این طریق را نشان می‌دهد.

اگرچه آمار منتشر شده از خریدهای آنلاینblack friday و جشن شکرگزاری بسیار عالی به نظر می‌رسد، اما "Adobe" احتمال می‌دهد این رقم در روز 28 نوامبر یعنی روز "Cyber Monday" بالاتر خواهد بود، چرا که این روز هرساله بزرگترین روز خرید آنلاین سال نامگذاری شده است. بسیاری از فروشگاه‌ها، همواره تخفیف محصولات و سرویس‌های خود را در روز "Cyber Monday" نیز ارائه می‌دهند، پس باید منتظر باشیم و ببینیم حدث و گمانه زنی‌ها درمورد این روز به حقیقت تبدیل خواهد شد یا خیر.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب